Καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

16:43

Ο Διαγόρας ήταν καλύτερος και πήρε δίκαια το πρώτο του τρίποντο στη φετινή Σούπερ Λίγκα 2.

16:41

90'+6: Λήξη στην αναμέτρηση. Απόλλων Λάρισας - Διαγόρας 0-1.

16:40

90'+5: Κίτρινη κάρτα στον Αθανασιάδη για φάουλ πάνω στον Μανωλάκη.

16:38

90'+4: Κερδίζουν χρόνο οι παίκτες του Διαγόρα.

16:36

90'+2: Κόρνερ από τα αριστερά για τον Διαγόρα, περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:35

90': Έξι λεπτά καθυστερήσεων στο ματς.

16:34

90': Διπλή αλλαγή για τον Διαγόρα. Δημήτρουλας και Θεοδωράκης στο ματς αντί των Αλάεθ και Γεωργίου.

16:28

83': Ευκαιρία για τον Απόλλωνα Λάρισας. Σέντρα από τα δεξιά, ο Νύκταρης πιάνει ανάποδη κεφαλιά, αλλά ο Σανδραβέλης σώζει σωτήρια στη γραμμή με το κεφάλι.

16:26

80': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Λάρισας. Στη θέση του Γκόλια, ο Νύκταρης.

16:23

79: Ευκαιρία για τον Απόλλωνα Λάρισας. Ο Μόρας γυρίζει στον Αθανασιάδη, εκείνος επιχειρεί το γυριστό, αλλά ο Τσέλιος μπλοκάρει τη μπάλα.

16:22

77': Αλλαγή για τον Διαγόρα. Ο Μανωλάκης περνάει στη θέση του Μπαστακού.

16:21

77': Ευκαιρία για τον Διαγόρα. Ο Αυγενικού βγαίνει σε τετ-α-τετ με τον Τάλισον, εκείνος αποκρούει, ο Αλάεθ γίνεται αποδέκτης της μπάλας και στέλνει τη μπάλα πάνω από την εστία.

16:17

73': Δύο αλλαγές για τον Διαγόρα. Μέσα οι Αθανασίου και Αυγενικού, έξω οι Ντορίβαλ και Λινάρδος.

16:16

72': Κίτρινη κάρτα στον Αλάεθ.

16:13

70': Δύο αλλαγές από τον Απόλλωνα Λάρισας. Εκτός οι Μπάλλας και Μπαλογιάννης, μέσα οι Μπάμπης και Τασιούλης.

16:13

69': Κόρνερ από τα δεξιά για τον Διαγόρα, διώχνει με το κεφάλι ο Μόρας.

16:10

Ο Κοντοχρήστος βγάζει τη σέντρα, ο Γεωργίου πιάνει την κεφαλιά, ο Τάλισον αποκρούει και στέλνει τη μπάλα στο δοκάρι, αλλά Γεωργίου κάνει την προβολή στην επαναφορά για το 0-1, όντας πεσμένος.

16:08

65': ΓΚΟΛ για τον Διαγόρα!

16:06

64': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Λάρισας. Ο Γκουντρουμπής στη θέση του Λίταινα.

16:01

59': Ο Ντορίβαλ εκτελεί ένα φάουλ έξω αριστερά από την περιοχή του Απόλλωνα Λάρισας, αλλά η μπάλα περνάει λίγο πάνω από την εστία του Τάλισον.

15:59

56': Χωρίς ρυθμό αυτά τα πρώτα λεπτά στο δεύτερο ημίχρονο.

15:55

52': Φάουλ λίγο έξω από την περιοχή για τον Απόλλωνα Λάρισας, με τον Μπαλογιάννη να το κερδίζει μετά από αντικανονικό μαρκάρισμα του Σελινιωτάκη. Στο τείχος η μπάλα.

15:49

46': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Λάρισας. Μέσα ο Μπαστιάνος, έξω ο Τζοβάρας.

15:49

46': Έναρξη στο β' μέρος.