2
21:26

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

21:25

Δίκαιο αποτέλεσμα, μικρό προβάδισμα παίρνει ο Ατρόμητος εν όψει της ρεβάνς στο Περιστέρι για μια θέση στα προημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας.

21:24

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 2-2.

21:22

90'+2: Φάουλ - γέμισμα Καρτάλη, κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι του Μιλιντσεάνου, ο Μανδάς μπλοκάρει.

21:20

Συμπληρώθηκαν τα 90', τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

21:18

88': Δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο. Ο Οικονομίδης αντί του Χαρίση και ο Νταβιώτης αντί του Ούμπιντες.

21:15

86': Δύο αλλαγές μαζί για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Γροσδάνης αντί του Λιάσου και ο Δούμτσης αντί του Λεό.

21:12

83': Κόρνερ για τον ΠΑΣ από τα αριστερά ο Καρτάλης, κεφαλιά Ελευθεριάδη, άουτ.

21:12

82': Τεράστια ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Λεό από θέση μέσα αριστερά, σουτάρει, ο Μανδάς έχει βγει πλάγια, βρίσκει ελάχιστα την μπάλα, που κατευθύνεται στα δίχτυα, ο Γούτας με το κεφάλι σωτήρια στη γραμμή σε κόρνερ, διώχνει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

21:10

80': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Μπρένερ αντί του Ελευθεριάδη.

21:08

78': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Μανούσος αντί Μάτιτς.

21:05

Σε κακή κατάσταση ο αγωνιστικός χώρος, με πολλά κομμάτια χλοοτάπητα να έχουν φύγει από τη θέση τους...

21:02

73': Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ραμπέγιο αντί του Μουνίθ και ο Tριμμάτης αντί του Αγκάγιεφ.

20:59

70': Οφσάιντ ο Ελευθεριάδης...

20:58

69': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Μιλιντσεάνου στη θέση του Νάουμετς.

20:58

Ο Καρτάλης κάνει ωραίο γέμισμα από το κέντρο στον Ελευθεριάδη στα δεξιά, μπαίνει στην περιοχή και πατά υπέροχα Λεό, σουτ στο ύψος του πέναλτι και λίγο πριν, νικά τον Μανδά στο τετ α τετ και 2-2.

20:57

68': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

20:54

65': Οφσάιντ ο Πήλιος, δεν φάνηκε να είναι στο ριπλέι...

20:53

64': Φάουλ γέμισμα Μουνίθ από τα αριστερά και μακριά, ο Μάτιτς κεφαλιά χωρίς δύναμη, εύκολα ο Β. Αθανασίου.

20:52

62': Κόρνερ από τα δεξιά για τον ΠΑΣ. Ο Καρτάλης στην εκτέλεση, επιχειρεί το τακουνάκι ο Λεό στον αέρα, βρίσκει την μπάλα ο Χαρίσης, δεν το είδε ο ρέφερι και ο επόπτης και έτσι αντί για νέο κόρνερ, έχουμε άουτ.

20:50

Φτάσαμε στο 60' και στο β' ημίχρονο έχουμε ένα... διαγωνισμό κόρνερ στο ματς και τίποτα άλλο αξιόλογο.

20:49

59': Τώρα έχουμε κόρνερ για τον ΠΑΣ. Ο Λιάσος από τα αριστερά, σταθερά ο Μανδάς μαζεύει.

20:46

57': Ο Ούμπιντες από τα αριστερά και νέο κόρνερ από τα δεξιά αυτή τη φορά... Τώρα εκτελεί ο Μουνίθ, η μπάλα απομακρύνεται.

20:45

56': Νέο κόρνερ για τον Ατρόμητο... Ο Ούμπιντες από τα αριστερά και νέο κόρνερ, δεύτερο συνεχόμενο.

20:43

54': Οφσάιντ ο Λώλης, ξεκάθαρη και σωστή η υπόδειξη.

20:41

52': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Ο Ούμπιντες από τα αριστερά... Και νέο κόρνερ. Από την ίδια πλευρά με τον ίδιο εκτελεστή. Η μπάλα βγαίνει από τα καρέ του ΠΑΣ αυτή τη φορά.

20:40

50': Οφσάιντ ο Λεό...

20:39

49': Γέμισμα Καρτάλη στα καρέ του Ατρόμητου από θέση έξω δεξιά, στην αγκαλιά του Μανδά.

20:36

46': Οφσάιντ ο Νάουμετς, σωστή υπόδειξη...

20:35

46': Έναρξη β' ημιχρόνου...

20:35

Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Καρτάλης στη θέση του Πανουργιά.

20:32

Πάνω - κάτω η μπάλα, ωραίο ματς... Καλύτερος ο Ατρόμητος, που εκμεταλλεύεται τις στημένες φάσεις.

20:18

Τέλος πρώτου ημιχρόνου. ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος 1-2

20:16

Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

20:15

Ο Ούμπιντες εκτελεί το κόρνερ από τα αριστερά και ο Γούτας παίρνει την κεφαλιά στέλνοντας την μπάλα πρώτα στο αριστερό κάθετο δοκάρι και μετά στα δίχτυα.

20:15

44': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ 1-2!

20:10

39': O Eλευθεριάδης βγαίνει απέναντι στον Μανδά και πλασάρει, αλλά ο γκολκίπερ του Ατρόμητου τον νικάει απομακρύνοντας με το πόδι.

20:07

35': Κίτρινη στον Παντελάκη.

20:05

Ο Ελευθεριάδης νικάει τον Μανδά από την άσπρη βούλα.

20:05

33': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΣ 1-1!

20:04

32': Πέναλτι για τον ΠΑΣ. Ο Ελευθεριάδης ανατρέπεται από τον Μουνίθ μέσα στην περιοχή.

20:04

32': ΔOKAΡΙ ο ΠΑΣ. Ο Παντελάκης από το ύψος του πέναλτι παίρνει την καρφωτή κεφαλιά, η μπάλα χτυπάει στο αριστερό κάθετο δοκάρι του Μανδά.

19:59

28': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Ο Ούμπιντες εκτελεί, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

19:57

26': Ο Νάτσος κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, η μπάλα περνάει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

19:55

Ο Μουνίθ εκτελεί το κόρνερ από τα δεξιά και ο Στρούγγης από το ύψος του πέναλτι πίανει την καρφωτή κεφαλιά και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

19:55

23': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟ 0-1!

19:53

22': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Ο Μουνίθ εκτελεί, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

19:52

22': O Mουνίθ εκτελεί απευθείας το φάουλ έξω από την περιοχή, ο Αθανασίου απομακρύνει σε κόρνερ.

19:51

21': Κίτρινη στον Πανουργιά.

19:45

13': Ο Λέο κάνει το σουτ από το ύψος του πέναλτι, αλλά είναι αδύναμο και μπλοκάρει εύκολα ο Μανδάς.

19:37

6': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Ο Ούμπιντες εκτελεί και η μπάλα παίρνει φάλτσα και χτυπάει στο αριστερό κάθετο δοκάρι.