21:24

21:23

Σοβαρός ο Ολυμπιακός στο Αγρίνιο και αποτελεσματικός, έχει εξασφαλίσει ήδη την πρόκριση στους «8» του Κυπέλλου Ελλάδας.

21:23

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-3.

21:22

90'+4: Ο Μπαρμπόσα εκτελεί απευθείας φάουλ από δεξιά, μπλοκάρει ο Κρίστινσον.

21:18

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:13

Ο Πέπε εκτελεί φάουλ με γέμισμα από δεξιά, αφύλακτος με κεφαλιά και με ώμο ο Σισέ βρίσκει δίχτυα για το 0-3.

21:13

85': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

21:11

83': Ωραίο δυνατό διαγώνιο σουτ του Ντάλσιο από αριστερά της περιοχής, λίγο δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα σε μια καλή στιγμή για τον Παναιτωλικό.

21:06

78': Μανθάτης αντί Ματσόλα, αναγκαστική η τελευταία αλλαγή του Παναιτωλικού, καθώς ο Ματσόλα έπαιξε μόλις 19 λεπτά και αποχωρεί τραυματίας.

21:01

74': Δύο αλλαγές για τον Παναιτωλικό, Αρσούρα αντί Τσιγγάρα, Ντάλσιο αντί Αριγίμπι.

21:01

73': Κλείνει τις αλλαγές του ο Ολυμπιακός, Κάιπερς αντί Τιάγκο Σίλβα, Λοβέρα αντί Βρουσάι.

20:59

72': Σέντρα του Τζανακάκη από δεξιά, κεφαλιά του Ματσόλα, μπλοκάρει εύκολα ο Κρίστινσον.

20:56

69': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό κερδίζει ο Περέιρα, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:55

68': Σουντανί αντί Χασάν, τρίτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

20:53

Ο Ανδρούτσος σεντράρει από δεξιά, δυνατό γυριστό σουτ στην κίνηση του Χασάν, αποκρούει ο Μελίσσας και από κοντά στην επαναφορά ο Βρουσάι με σουτ γράφει το 0-2.

20:53

65': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

20:48

60': Και για τον Ολυμπιακό δύο αλλαγές, Σουρλής αντί Μπουχαλάκη, Ραντζέλοβιτς αντί Μπρούμα.

20:46

59': Δύο αλλαγές για τον Παναιτωλικό, Ματσόλα αντί Αζάντι, Μπαρμπόσα αντί Άλβαρες.

20:44

57': Χωρίς κάτι το ιδιαίτερο κυλά το β' ημίχρονο, χαμηλός ρυθμός.

20:37

50': Σουτ του Τιάγκο Σίλβα εντός περιοχής, δεν είναι καλό, άουτ.

20:33

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.