Καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

19:06

Ο ΠΑΟΚ έκανε πάρτι στην Τούμπα και είναι από... τώρα στους «8» του Κυπέλλου.

19:04

90'+3: Λήξη στην αναμέτρηση, ΠΑΟΚ - ΑΕΛ 5-0.

19:01

90': Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

19:01

Ψάχνει και έκτο γκολ ο ΠΑΟΚ.

18:53

82': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Στη θέση του Κολομπίνο ο Στοΐνοβιτς

18:52

Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Κούτσιας σουτάρει, ο Νάγκι αποκρούει, ο Λάμπρου παίρνει το ριμπάουντ, αλλά στέλνει τη μπάλα άουτ.

18:48

77': O Αουγκούστο σουτάρει άουτ.

18:46

74': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Στη θέση του Ντουρμισάι ο Νούνιτς.

18:45

Ο Λάμπρου πέρασε στον Τζόλη από τα αριστερά και ο δεύτερος με σουτ μέσα από την περιοχή διαμόρφωσε το 5-0, πετυχαίνοντας χατ-τρικ.

18:44

74': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:43

Τρεις αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Οι Λύρατζης, Σβαμπ και Μουργκ στις θέσεις των Περέιρα, Ελ Καντουρί και Α. Ζίβκοβιτς.

18:40

69': Κίτρινη κάρτα στον Ηλιάδη για σκληρό μαρκάρισμα στον Περέιρα.

18:35

63': Τρεις αλλαγές για την ΑΕΛ. Τσόσιτς αντί Γκοτζαμανίδη, Πινακάς αντί Γλυνού και Νικολιάς αντί Μπέρτου.

18:31

59': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Στις θέσεις των Ουάρντα και Κρμέντσικ οι Κούτσιας και Λάμπρου.

18:28

57': Κόρνερ από τα δεξιά για τον ΠΑΟΚ, αλλά οι αμυντικοί της ΑΕΛ έδιωξαν.

18:27

Ο Ουάρντα μετά από μακρινό φάουλ πιάνει την κεφαλιά, η μπάλα φτάνει στον Ίνγκασον, εκείνος κοντρολάρει μέσα στη μικρή περιοχή και σκοράρει για το 4-0.

18:26

55': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:24

53': Ο Ζίβκοβιτς επιχειρεί το σουτ από τα δεξιά της περιοχής, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ.

18:20

49': Κίτρινη κάρτα στον Ζίβκοβιτς, διότι τράβηξε τη φανέλα του Γλυνού.

18:19

Ο Ζίβκοβιτς γυρίζει από τα δεξιά στον Κρμέντσικ και εκείνος με πλασέ στην καρδία της μικρής περιοχής στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα για το 3-0.

18:18

47': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:16

46': Σέντρα στο β' ημίχρονο...

18:10

Η ΑΕΛ φάνηκε πως πολύ δύσκολα θα μπορέσει να διεκδικήσει κάτι θετικό από το ματς.

18:06

Δίκαια μπροστά στο σκορ η ομάδα της Θεσσαλονίκης, η οποία θα μπορούσε να είχε βάλει κι άλλα γκολ.

18:02

45'+1: Τέλος α' ημιχρόνου, ΠΑΟΚ - ΑΕΛ 2-0.

18:01

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

18:01

45': Συρτό σουτ του Κολομπίνο, η μπάλα μακριά από την εστία του Ζίβκοβιτς.