1
-
1
17:30

Από τον Δημήτρη Δημητρίου, που ήταν στο Δημοτικό στάδιο Λιβαδειάς καλή συνέχεια. Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr. Αργότερα θα ακολουθήσει και η ανάλυση του ματς.

17:27

Ισοπαλία στο ντέρμπι της 2ης αγωνιστικής της Σούπερ Λίγκας 2. Το αποτέλεσμα αφήνει περισσότερο ικανοποιημένο τον Λεβαδειακό, όπως εξελίχθηκε... Αντίθετα τα Χανιά έχασαν το τρίποντο, που φάνηκε ότι το κρατούσαν στα χέρια τους, οπότε είναι λογικό να μην είναι τόσο ευχαριστημένα. Αν μάλιστα αναλογιστούμε και το χαμένο πέναλτι, γίνεται απόλυτο κατανοητό ότι το Χ δεν αρέσει στους φιλοξενούμενους. Πρώτοι οι Βοιωτοί με 4 βαθμούς μαζί με την Ξάνθη. Αυτός ήταν ο πρώτος βαθμός για τα Χανιά, που την 1η αγωνιστική δεν έπαιξαν με τη Δόξα Δράμας.

17:26

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Λεβαδειακός - Χανιά 1-1.

17:25

90'+4: Κόρνερ για τα Χανιά... Εκτελεί ο Τριανταφυλλάκος από τα δεξιά, η μπάλα βγαίνει, Σωτηράκος απέξω και αριστερά, απελπιστικά άστοχο.

17:22

90'+1: Κόρνερ για τα Χανιά, ο Τριανταφυλλάκος από τα αριστερά, περνά ανεκμετάλλευτο.

17:20

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

17:20

90': Δύο αλλαγές για τα Χανιά. Ο Καμαρά αντί Βρεττό Καρτσαμπάς αντί Μασένα.

17:18

88': Μεγάλη ευκαιρία για τα Χανιά. Ο Μασένα βγάζει τη σέντρα από τα δεξιά, ο Βρεττός στο δεύτερο δοκάρτι, μόνος, ένα μέτρο έξω από το δεξί δκάρι του Γκέκα!

17:17

Τώρα μπήκε ο Μυτίδης... Στο έδαφος και ο Τζιώρας... Ματς ξανά.

17:15

Ο Μυτίδης έχει τραυματιστεί, μικρή διακοπή... Στο λεπτό ξανά ματς. Ο παίκτης των γηπεδούχων μένει έξω, με δέκα προσωρινά ο Λεβαδειακός.

17:12

82': Κίτρινη στον Νίκα (πολύ σκληρό μαρκάρισμα στον Βρεττό αντιαθλητικό, να είναι και ευχαριστημένος ο παίκτης του Λεβαδειακού με το χρώμα της κάρτας).

17:11

81': Κόρνερ από τα αριστερά με τον Τριανταφυλλάκο για τα Χανιά, η μπάλα απομακρύνεται...

17:09

79': Αλλαγή για τα Χανιά. Ο Γιάκος αντί για τον Διαμαντόπουλο.

17:09

78': Κόρνερ από τα αριστερά με τον Μεχία για τον Λεβαδειακό, υπάρχει επιθετικό φάουλ στην εξέλιξη της φάσης.

17:07

Κόρνερ Βήχου από τα δεξιά, κεφαλιά Λιάγκα από κοντά και 1-1.

17:07

77': ΓΚΟΛ για τον ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟ!

17:07

76': ΔΟΚΑΡΙ για τον Λεβαδειακό. Ο Μεχία από τα αριστερά δίπλα στη γραμμή του πλαγίου με φάλτσα, βρίσκει την μπάλα ο Κουτζαβασίλης, οριζόντιο δοκάρι και κόρνερ.

17:05

Σέντρα-σουτ Εν' Νομό από τα δεξιά και πλάγια με φάλτσα, ο Κουτζαβασίλης μπλοκάρει.

17:04

74': Δύο αλλαγές για τον Λεβαδειακό. Ο Νίκας αντί Κονέ και ο Εν' Νομό αντί Μύγα. Γίνεται πιο επιθετικό το σχήμα από τον Σωτήρη Αντωνίου.

17:04

73': Κίτρινη στον Σωτηράκο.

17:01

70': Ο Μαρίνος στη θέση του Συμελίδη, που χολαίνει... Αναγκαστική η αλλαγή αυτή για τον Λεβαδειακό.

16:57

67': Κίτρινη στον Τριανταφυλλάκο.

16:56

66': Σουτ Κονέ στα δεξιά και μέσα στην περιοχή, υπό πίεση, πολλά μέτρα άουτ.

16:53

63': Δύο αλλαγές μαζί για τα Χανιά. Ο Τριανταφυλλάκος αντί του Μπραμπίγια και ο Παναγιωτούδης αντί του Κάρλος.

16:51

60': Πρώτη αλλαγή για τον Λεβαδειακό. Ο Τζιώρας στη θέση του Νίλι.