1
23:29

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

23:28

Δίκαιη νίκη για την ΑΕΚ, γκάζωσε στο β' ημίχρονο. Ο Ατρόμητος αγνώριστος στο δεύτερο μισό του ματς.

23:27

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΑΕΚ - Ατρόμητος 2-1.

23:26

90'+5: Τελευταία αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Μαχαίρας αντί Λιβάγια.

23:22

Συμπληρώθηκαν τα 90', τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων

23:21

Ο Χριστοδουλόπουλος στην εκτέλεση, νικά τον Αθανασιάδη και μειώνει σε 2-1.

23:20

89': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

23:20

88': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον Ατρόμητο. Ο Λιβάγια άτσαλα ρίχνει τον Χριστοδουλόπουλου εντός περιοχής. Σωστή απόφαση.

23:13

82': Δυο αλλαγές για την ΑΕΚ. Τάνκοβιτς αντί Γκαρσία και Σιμάνσκι αντί Σιμόες.

23:11

80': Νέα ευκαιρία για την ΑΕΚ. Γκαρσία εκτελεί φάουλ από τα δεξιά, κεφαλιά Ολιβέιρα στο δεύτερο δκάρι, άουτ.

23:09

77': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Γαλανόπουλος αντί Μάνταλου.

23:06

75': Δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο. Ο Ούμπιντες αντί του Γκάλο και ο Αγκάγιεφ αντί Μουνίθ.

23:05

Μάνταλος σε Μπακάκη, σέντρα παράλληλη από τα δεξιά και με κεφαλιά ψαράρι από το πέναλτι στα δίχτυα, 2-0.

23:05

73': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

23:02

Πονά ο Μπακάκης, στο έδαφος, μικρή διακοπή, το ματς συνεχίζεται μετά από 1'.

23:01

68': Σουτ Σάκχοφ μέσα από την περιοχή, ο Μανδάς σε δύο χρόνους μαζεύει.

22:57

66': Οφσάιντ ο Ινσούα, σωστή υπόδειξη.

22:56

65': Κίτρινη στον Γκάλο (για διαμαρτυρία).

22:55

Ο Ολιβέιρα από τα 11 μέτρα εκτελεί σωστά και στα δίχτυα, 1-0.

22:55

63': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

22:53

62': Κίτρινη στον Σάλομον για την παράβαση.

22:52

61': ΠΕΝΑΛΤΙ για την ΑΕΚ. Είναι, σωστή η απόφαση.

22:52

Πέφτει ο Ολιβέιρα μέσα στην περιοχή... Συνεχίζεται το ματς... Δεν υπάρχει κάτι. Ο Σάλομον εκτός φάσης όμως σπρώχνει τον Σιμόες, που παρενοχλούσε Μανδά. Δείχνει τη βούλα ο Μανδάς.

22:52

61': Διπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο. Κωτσόπουλος αντί Ραμπέγιο και ο Χριστοδουλόπουλος μέσα αντί του Μανούσου.

22:52

60': Κίτρινη στον Μουνίθ.

22:49

58': Εξαιρετική ατομική ενέργεια Λιβάγια, "αδειάζει" Γούτα, ελευθερώνεται, σουτ από θέση μέσα αριστερά, στην αγκαλιά του Μανδά.

22:48

Έχει μπει πάρα πολύ δυνατά η ΑΕΚ στο δεύτερο μισό του ματς και παίζει μονότερμα τον Ατρόμητο! Τεράστια τρύπα υπάρχει στα αριστερά της άμυνας των φιλοξενούμενων.

22:46

55': Σέντρα Γκαρσία, κεφαλιά Σάκχοφ στο δεύτερο δοκάρι, έξω και αυτή...

22:45

Γέμισμα Γκαρσία, τυφλό διώξιμο από την άμυνα των φιλοξενούμενων, απευθείας σουτ Σιμόες στο ύψος της περιοχής, άουτ.

22:45

53': Κόρνερ για την ΑΕΚ από τα δεξιά με τον Γκαρσία, η μπάλα βγαίνει από τα καρέ του Ατρόμητου.

22:43

51': ΔΟΚΑΡΙ για την ΑΕΚ. Κόρνερ με πάσα Γκαρσία σε Μπακάκη, σέντρα από τα δεξιά, κεφαλιά Ολιβέιρα από το ύψος του πρώτου δοκαριού, η μπάλα σταματά στο οριζόντιο δοκάρι, στην επαναφορά, σουτ Σάκχοφ, άουτ.

22:42

50': Σουτ διαγώνιο απέξω και αριστερά του Ολιβέιρα, δεν έχει πρόβλημα ο τερματοφύλακας του Ατρόμητου.

22:41

49': Εκτελεί ο Γκαρσία από τα δεξιά, περνά ανεκμετάλλευτο.

22:40

48': Καλή ευκαιρία για την ΑΕΚ. Ωραίο βολέ Σιμόες απέξω και αριστερά, ο Μανδάς σε κόρνερ για σιγουριά.

22:39

47': Φάουλ σε καλή θέση για τον Ατρόμητο, από τα αριστερά, περίπου στα 20 μέτρα και λίγο παραπάνω. Ο Μουνίθ στην εκτέλεση, δεν αιφνιδιάζεται ο Αθανασιάδης.

22:38

47': Κίτρινη στον Λιβάγια (για τρικλοποδιά σε Χαρίση).

22:37

46': Έναρξη β' ημιχρόνου...