0
16:59

Από τον Δημήτρη Δημητρίου, που ήταν στο "Γ. Καραϊσκάκης" καλή συνέχεια. Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr.

16:58

Απίστευτα δύσκολη νίκη για τους κακούς και κουρασμένους Πειραιώτες, που γλίτωσαν στο... τσακ τη γκέλα. Μεγάλη προσπάθεια ο ΠΑΣ, μένει με την πίκρα.

16:52

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ολυμπιακός - ΠΑΣ Γιάννινα 1-0...

16:51

Φάουλ για τον Ολυμπιακό από τα δεξιά και πλάγια, γλυκιά σέντρα Φορτούνη και με κεφαλιά ο Χασαν λυτρώνει τους Πειραιώτες, 1-0.

16:50

90'+4: ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

16:48

90'+1: Κίτρινη στον Αθανασίου (για καθυστέρηση).

16:47

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

16:47

Χωρίς καθαρό μυαλό ο Ολυμπιακός στα τελευταία λεπτά...

16:43

87': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Πανουργιάς αντί του Καρτάλη.

16:43

Κόρνερ με τον Φορτούνη από τα δεξιά, η μπάλα φτάνει στον Ρέαμπτσιουκ, σουτ από θέση έξω αριστερά, πολλά μέτρα άστοχο.

16:42

Σουτ Ελ Αραμπί υπό πίεση από τα αριστεράμ κόντρα και κόρνερ...

16:42

Σέντρα από τα δεξιά του Εμβιλά, η μπάλα πέφτοντας βρίσκει στο χέρι του Κάργα, δεν υπάρχει παράβαση. Σωστά συνεχίζει το ματς ο ρέφερι.

16:39

83': Σουτ Ελευθεριάδη από θεση μέσα αριστερά, άουτ, πάνω από την εστία του Σα.

16:39

83': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Σίλβα αντί Βαλμπουενά.

16:38

82': Κίτρινη στον Ρέαμπτσιουκ.

16:37

80': Κίτρινη στον Σάλιακα.

16:35

79': Νάουμετς αντί Παμλίδη

16:35

Τεράστια ευκαιρία για τον Ολυμπιακό. Ο Χασάν πασάρει συρτά από το ημικύκλιο σε Ελ Αραμπί, σουτ από θέση τετ α τετ και αριστερά στην περιοχή, ένα μέτρο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

16:32

76': Σουτ Σιόντη από θέση έξω αριστερά, δεν έχει πρόβλημα ο Σα.

16:31

75': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό από τα δεξιά με τον Βαλμπουνεά, η μπάλα απομακρύνεται από τα καρέ του ΠΑΣ.

16:30

Μικρή διακοπή, καθώς είναι στο έδαφος ο Κάργας... Στα 30 δευτερόλεπτα και πάλι ματς.

16:28

72': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Βρουσάι αντί του Ντρέγκερ.

16:27

71': Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα... Ο Καρτάλης από τα αριστερά, υπάρχει επιθετικό φάουλ στην εξέλιξη της φάσης.

16:23

67': Σέντρα Λεό από τα αριστερά, στην αγκαλιά του Σα. Πήρε ανάσα η άμυνα του ΠΑΣ.

16:22

66': Αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Χασάν στη θέση του Μασούρα...

16:21

Έχει κλείσει στο μισό γήπεδο τον ΠΑΣ ο Ολυμπιακός... Κρατά η ομάδα των Ιωαννίνων.

16:18

62': Σέντρα Ντρέγκερ από τα δεξιά, ο Αθανασίου χάνει την μπάλα, αλλά αμέσως διορθώνει και μπλοκάρει προ του Φορτούνη.

16:17

61': Σουτ Φορτούνη στην κοιλιά του Κάργα η κόντρα, νέο σουτ Εμβιλά από το ημικύκλιο, πάνω από την εστία του ΠΑΣ.

16:14

57': Κίτρινη στον Πίρσμαν (σκληρό μαρκάρισμα σε Βαλμπουνεά).

16:12

55': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα, ο Ελευθεριάδης αντί του Μπρένερ.

16:11

Εξετάζεται και από το VAR η φάση, είναι πιο μπροστά ο ώμος του Ελ Αραμπί, μένει το 0-0.

16:10

53': Ο Μασούρας στοπάρει μέσα στην περιοχή και αριστερά, σουτ από το ύψος του πέναλτι, απομακρύνει σωτήρια ο Αθανασίου σε πρώτο χρόνο, αλλά όχι σταθερά, ο Ελ Αραμπί στην επαναφορά από κοντά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα. Σηκώνεται η σημαία για οφσάιντ.

16:06

49': Εκτελεί και πάλι ο Βαλμπουενά από τα δεξιά, Καμαρά σουτ μέσα από την περιοχή, ψηλά άουτ.

16:05

48': Κόρνερ για τον Ολυμπιακό με τον Βαλπουενά από τα δεξιά, Καμαρά σουτ, κόντρα και νέο κόρνερ.