-
1
21:28

21:26

Σπουδαίο διπλό για τον Παναθηναϊκό, που με 28 βαθμούς φτάνει σε τρίτη σερί νίκη και είναι σταθερά 5ος. Στους 33 βαθμούς παραμένει ο Άρης με τη δεύτερη συνεχόμενη ήττα, μαζί με την ΑΕΚ για την ώρα στην 3η θέση.

21:25

90'+6: Λήξη του αγώνα, 0-1.

21:23

90'+3: Ο Γκαρσία εκτελεί απευθείας φάουλ από δεξιά, πέφτει και μπλοκάρει ο Διούδης.

21:21

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:20

90': Δυνατό σουτ του Καρλίτος από μακριά, άουτ.

21:18

88': Σουτ του Γκάμα από θέση μέσα αριστερά, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων η μπάλα.

21:16

86': Κόρνερ παραχωρεί ο Αλεξανδρόπουλος, δεν προκύπτει κάτι σημαντικό για τον Άρη.

21:15

85': Κίτρινη στον Σάκιτς για δυνατό φάουλ στον Καρλίτος.

21:11

81': Δύο αλλαγές και για τον Άρη και ολοκληρώνονται αυτές, Γκάνεα αντί Ιωάννου, Σάκιτς αντί Σούντγκρεν.

21:09

80': Καρλίτος αντί Ιωαννίδη, Χατζηθεοδωρίδης αντί Μαουρίσιο, δύο αλλαγές για τον ΠΑΟ.

21:05

75': Ο Σίλβα σουτάρει από πλάγια δεξιά, σε κόρνερ διώχνει ο Διούδης. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

21:04

74': Χατζηγιοβάνης αντί Εμμανουηλίδη, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟ.

21:04

74': Εκτελεί απευθείας ο Γκάμα, μπλοκάρει ο Διούδης.

21:02

73': Κίτρινη στον Μολό για δυνατό φάουλ στον Γκάμα.

21:01

71': Σουτ του Σάσα εκτός περιοχής και αριστερά, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:58

68': Σαντέ Σίλβα αντί Μαντσίνι, τρίτη αλλαγή για τον Άρη.

20:55

65': Μοναδική ευκαιρία χάνει ο Βέλεθ για το 0-2! Ανενόχλητος κάνει κοντινό σουτ μετά από πάσα του Πούγγουρα, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

20:52

62': Εντυπωσιακή ατομική ενέργεια του Εμμανουηλίδη από δεξιά, περνά όποιον βρίσκει μπροστά του και σουτάρει από κοντά, αποκρούει ο Σιαμπάνης. Απαντά στις ευκαιρίες ο Παναθηναϊκός.

20:51

61': Δυνατό σουτ του Ματίγια από θέση μέσα αριστερά μετά την εκτέλεση του κόρνερ, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:50

60': Ο Μάνος κάνει ωραίο σουτ από δεξιά της περιοχής, ωραία και η απόκρουση του Διούδη σε κόρνερ.

20:48

58': Κίτρινη στον Μπεναλουάν για φάουλ στον Ιωαννίδη.

20:47

57': Κόρνερ παραχωρεί ο Χουάνκαρ για τον Άρη, περνά ανεκμετάλλευτο.

20:45

55': Σάσα αντί Τζέγκο, δεύτερη αλλαγή για τον Άρη.

20:43

53': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη! Ο Μάνος πέφτοντας πασάρει στον Τζέγκο, που θα νικηθεί στο τετ α τετ από τον Διούδη.

20:39

49': Ο Μάνος αφύλακτος στη μεγάλη περιοχή, κάνει ένα σουτ, κόντρα στον Πούγγουρα...

20:38

48': Κόρνερ για τον Άρη από κόντρα σε σουτ του Ιωάννου, κακή η εκτέλεση του Μαντσίνι.

20:35

46': Μάνος αντί Λόπεθ, πρώτη αλλαγή για τον Άρη.