Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

19:12

Τέλος αγώνα. Βόλος - Λαμία 1-1

19:07

90+3': Κίτρινη στον Κρητικό.

19:06

90+2': Ο Μπα φεύγει στην αντεπίθεση αλλά δεν καταφέρνει να νικήσει τον Κλέιμαν.

19:05

'Εξι λεπτά ο έξτρα χρόνος.

19:04

90': Αλλαγή για την Λαμία. Ο Προβυδάκης αντί του Ρόμανιτς.

19:01

86': Κίτρινη στον Σάντσες.

18:58

84': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Κρητικός αντί του Μπαριέντος.

18:57

Η μπάλα πάει πάνω κάτω, το ματς έχει ρυθμό.

18:55

81': O Δουβίκας κάνει το σουτ μετά από σέντρα του Φεράρι αλλά ο Επασί διώχνει.

18:53

78': Ο Ριένστρα σουτάρει έξω από την περιοχή , αποκρούει εντυπωσιακά ο Επασί.

18:51

77': Ο Σκόνδρας βρίκσεται μέσα στην περιοχή του Βόλου και σουτάρει αλλά η μπάλα κοντράρει.

18:50

76': Oφσάιντ ο Μπα.

18:49

75': Κίτρινη στον Μήτογλου.

18:44

71': Κόρνερ για τον Βόλο. Ο Ρενάτο εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:42

68': Κόκκινη στον Ντέλετιτς. Με 10 η Λαμία. Ο Σέρβος βλέπει δεύτερη κίτρινη κάρτα για φάουλ στον Φεράρι.

18:41

67': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Μαρτίνες αντί του Μπαρτόλο.

18:39

65': Διπλή αλλαγή για την Λαμία. Μπιαρνάσον αντί του Τζάνδαρη και ο Μπα αντί του Αραμπούλι.

18:38

Ο ρυθμός έχει πέσει μετά δύο γκολ.

18:34

60': Σουτ του Νίνη από μακριά, η μπάλα περνάει άουτ.

18:30

56': Κίτρινη στον Ντέλετιτς.

18:29

Το γκολ μετράει κανονικά.

18:28

Ο Κροάτης πάει να το δει στο μόνιτορ, αν υπάρχει παράβαση.

18:27

Η φάση εξετάζεται από το VAR, για περίπτωση φάουλ πάνω στον Ντεντάκη.

18:26

Ο Ντέλετιτς μετά από ωραία αντεπίθεση πλασάρει σωστά τον Κλέιμαν για το 1-1.

18:26

52': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΑΜΙΑ! 1-1

18:26

Ο Δουβίκας μετά το κόρνερ με πολύ ωραίο πλασέ στην κίνηση σκοράρει

18:25

51': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΟΛΟ! 1-0.

18:24

50': Kίτρινη στον Μπεχαράνο.

18:21

47': Σουτ του Μαρτίνες διώχνει εντυπωσιακά ο Κλέιμαν και κόρνερ για την Λαμία.

18:21

46': Αλλαγή για την Λαμία. Ο Καραμάνος αντί του Τιρόνε.

18:20

Έναρξη 2ου ημιχρόνου.

18:19

46': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Ντεντάκης αντί του Μεντόσα.

18:01

Τέλος πρώτου ημιχρόνου.

18:01

Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

17:53

39': Kόρνερ για τον Βόλο. Ο Φεράρι εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:49

34': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Νίνης αντί του Γκρίλο.

17:48

33': Μετά από πάσα του Τιρόνε ο Αραμπούλι βγαίνιε απέναντι στον Κλέιμαν αλλά σουτάρει ψηλά.

17:48

32': Ο Τζανδάρης κάνει μια ωραία ενέργεια και σουτάρει, αλλά μπλοκάρει ο Κλέιμαν.

17:46

Η φάση εξετάστηκε από το VAR και δεν υπάρχει κάτι.

17:46

30': Φωνάζει για χέρι ο Ντέλετιτς στο φάουλ, περιμένουμε το VAR

17:43

28': Ο Αντέτζο βρίσκεται σε πλεονεκτική θέση μέσα στην περιοχή, αλλά το τελείωμα του είναι απογοητευτικό.

17:38

24': Κόρνερ για την Λαμία. Ο Ντέλετιτς εκτελεί, η μπάλα κοντράρει μέσα στην περιοχή και εν τέλει απομακρύνεται.

17:35

21': Δοκάρι για την Λαμία! Ο Αραμπούλι μετά από εξαιρετική κάθετη βγαίνει απέναντι στον Κλέιμαν και πλασάρει δυνατά αλλά η μπάλα σταματάει στο οριζόντιο δοκάρι του Βόλου.

17:29

14': Ο Ρόμανιτς βγαίνει απέναντι στον Κλέιμαν, ο Σέρβος πλασάρει, αλλά ο γκολκίπερ του Βόλου απομακρύνει με τα πόδια.

17:24

10': Κόρνερ για τον Βόλο. Ο Φεράρι εκτελεί, ο Σάντσες την κεφαλιά μπλοκάρει ο Επασί.