Τέλος αγώνα. Αστέρας Τρίπολης- Παναιτωλικός 2-0

19:04

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

19:02

89': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Αλί Μπαμπά αντί του Κρέσπι.

19:01

87': Ο Φερνάντεθ φεύγει στον χώρο και πλασάρει, η μπάλα παιρνάει δίπλα από το αριστερό κάθετο δοκάρι.

18:55

82': Διπλή αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Τζανακάκης αντί του Κωνσταντόπουλου και ο Γιάκολις αντί του Ταχάρ.

18:54

81': Κίτρινη στον Αριγίμπι.

18:53

79': Κίτρινη στον Σουάρεθ

18:52

78': Ο Καπίγια κάνει την σέντρα από τα αριστερά, ο Μπαράλες κοντρολάρει με το στήθος και μετά σουτάρει, μπλοκάρει ο Κνετ.

18:50

77': Aλλαγή για τον Αστέρα. Ο Μπελόκ αντί του Μουνάφο.

18:45

72': Ο Μάζουρεκ από το ύψος του πέναλτι πλασάρει αδύναμα, με τον Τσιφτσή να μπλοκάρει εύκολα.

18:43

Ο Μπαράλες με υπερπροσπάθεια δίνει στον Φερνάντεθ και εκείνος με μία εξαιρετική ατομική προσπάθεια στέλνει την μπάλα στα δίχτυα με συρτό σουτ.

18:42

69': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ! 2-0

18:41

68': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Αριγίμπι αντί του Μάνθατη.

18:39

66': O Kαπίγια κάνει την σέντρα από τα αριστερά, ο Φερνάντεθ παίρνει την κεφαλιά από το ύψος του πέναλτι, η μπάλα παίρνει δίπλα από το αριστερό κάθετο δοκάρι.

18:37

64': Οφσάιντ ο Μπαράλες.

18:35

62': Διπλή αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Τσιγγάρας αντί του Αρσούρα και ο Ματσόλα αντί του Βέργου.

18:34

61': Διπλή αλλαγή για τον Άστερα. Ο Φερνάντεθ αντί του Ριέρα και ο Καπίγια αντί του Σίτο.

18:32

58': Μακρινό σουτ του Κρέσπι, απομακρύνει εντυπωσιακά σε κόρνερ ο Κνετ.

18:26

52': O Ντάλσιο κάνει την σέντρα από τα αριστερά, ο Ταχάρ παίρνει την κεφαλιά, αλλά μπλοκάρει σταθερά ο Τσιφτσής.