1
16:39

Καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

16:37

Δίκαιη η ισοπαλία μεταξύ των δύο ομάδων, με τα Τρίκαλα να ήταν καλύτερα στο δεύτερο ημίχρονο.

16:36

Λήξη στην αναμέτρηση. Παναχαϊκή - Τρίκαλα 1-1

16:35

90'+4: Σουτάρει μέσα από την περιοχή ο Τσερούτι, αλλά ο Γιακουμής μπλοκάρει εύκολα.

16:34

90'+3: Κίτρινη κάρτα στον Ζώγκο για καθυστέρηση.

16:31

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:30

90': Ο Παπαδόπουλος σουτάρει μέσα από την περιοχή, αλλά η μπάλα φεύγει ψηλά.

16:28

88': Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Στη θέση του Πέλκα ο Ζώγκος.

16:27

87': Κίτρινη κάρτα στον Σταμόπουλο για φάουλ κοντά στο κέντρο.

16:23

83': Δύο αλλαγές για την Παναχαϊκή. Τσερούτι και Πλιάτσικας στις θέσεις των Μπάτροβιτς και Αποστολόπουλου.

16:20

Ο Ευθυμίου πιάνει τη κεφαλιά στο δεύτερο δοκάρι και στέλνει τη μπάλα στα δίχτυα για το 1-1, έπειτα από φάση διαρκείας στα καρέ της Παναχαϊκής.

16:19

79': ΓΚΟΛ για τα Τρίκαλα!

16:18

78': Κόρνερ για τα Τρίκαλα μετά την παρέμβαση του Παταπή στο σουτ του Πέλκα.

16:17

77': Μικρή διακοπή στο ματς, καθώς ο Μπάτροβιτς βρίσκεται στο έδαφος.

16:15

74': Ευκαιρία για τα Τρίκαλα. Οι φιλοξενούμενοι βγαίνουν γρήγορα στην αντεπίθεση και ο Νατέρ με σουτ στη κίνηση έστειλε τη μπάλα λίγο έξω από το δεξί του Σούλη.

16:14

74': Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Μέσα ο Νατέρ, εκτός ο Σκόνδρας.

16:12

73': Κόρνερ από τα αριστερά για τα Τρίκαλα. Μακριά η μπάλα από τους αμυντικούς της ομάδας της Πάτρας.

16:11

71': Εκτεθειμένος ο Μπάτροβιτς αυτή τη φορά.

16:11

71': Σε θέση οφσάιντ ο Αραβίδης.

16:08

68': Έδιωξαν οι αμυντικοί του ΑΟΤ.

16:07

67': Ευκαιρία για την Παναχαϊκή. Ο Παπαδόπουλος σουτάρει φαλτσαριστά έξω την περιοχή και ο Γιακουμής διώχνει σε κόρνερ από τα αρσιτερά.

16:07

66': Αλλαγή για τα Τρίκαλα. Στη θέση του Αλμπάνη ο Ευθυμίου.

16:05

65': Ευκαιρία για τα Τρίκαλα. O Παπαγεωργίου με εκτέλεση φάουλ βρίσκει τον Σταματή, εκείνος πιάνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα φεύγει δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Σούλη.

16:03

63': Διώχνουν οι αμυντικοί της Παναχαϊκής.

16:02

62': Κίτρινη κάρτα στον Αραβίδη και φάουλ από τα αριστερά για τα Τρίκαλα.

15:55

55': Διπλή αλλαγή για την Παναχαϊκή. Στις θέσεις των Ανάκογλου και Γιούση οι Αργυρόπουλος και Παπαδόπουλος.

15:53

53': Καθυστερημένη υπόδειξη για οφσάιντ στον Κουσκουνά, ο οποίος βγήκε αρχικά σε τετ-α-τετ.

15:51

51': Kόρνερ από τα αριστερά για την Παναχαϊκή, απομακρύνουν οι αμυντικοί των Τρικάλων.

15:50

50': O Παπαγεωργίου σουτάρει στο τείχος, η μπάλα περνάει, ο Σουλιώτης γίνεται αποδέκτης της μπάλας, αλλά ο Σούλης τον νικάει στο τετ-α-τετ.

15:49

49': Κίτρινη κάρτα στον Πατάπη και φάουλ λίγο έξω από το ημικύκλιο της περιοχής για τα Τρίκαλα.

15:45

46': Έναρξη στο β' μέρος.