1
21:23

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

21:22

Το έβαλε η ΑΕΚ νωρίς, θα μπορούσε να έχει "καθαρίσει" το ματς από το α' ημίχρονο, αυτό δεν έγινε και εν συνεχεία ήρθε η αποβολή του Ινσούα στο 53'. Έτσι ακολούθως η Ένωση έκανε διαχείριση, η Λαμία δεν μπόρεσε να κάνει ευκαιρίες και απλά έμεινε μέσα στον αγώνα μέχρι τέλους.

21:20

Λήξη αναμέτρησης στο "Αθανάσιος Διάκος", τελικό αποτέλεσμα Λαμία - ΑΕΚ 0-1.

21:19

Στο έδαφος ο Λόπεθ, πιάνει το κεφάλι του, αλλά το βίντεο τον διαψεύδει, δεν τον χτύπησε κανείς εκεί, καθαρά παίζει με το χρόνο κάνοντας καθυστέρηση.

21:16

Συμπληρώθηκαν τα 90', τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

21:14

89': Οφσάιντ ο Σβάρνας, σωστή υπόδειξη, σε φάουλ γέμισμα Λιβάγια...

21:13

Έχει την κατοχή η Λαμία στα τελευταία λεπτά, αλλά δεν μπορεί να απειλήσει την ΑΕΚ.

21:03

78': Οφσάιντ ο Σβάρνας, λάθος υπόδειξη, πήρε την κεφαλιά σε φάουλ-γέμισμα και ο Επασί μπλόκαρε για την ιστορία.

21:01

76': Σουτ Γαλανόπουλου απέξω, πάνω από την εστία της Λαμίας.

21:01

75': Κόρνερ για τη Λαμία. Το πρώτο στο ματς, ο Ντέλετιτς από τα δεξιά, η μπάλα απομακρύνεται.

20:59

74': Πέμπτη αλλαγή για τον Γρηγορίου για τη Λαμία. Ο Παλαβαντισβίλι στη θέση του Μπιάρνασον, που στα τελευταία λεπτά ένιωθε ενοχλήσεις.

20:57

73': Ο Καραμάνος από τα αριστερά, σουτ από πλάγια θέση, δεν το πιάνει καλά, ο Αθανασιάδης μπλοκάρει.

20:57

72': Ο Ολιβέιρα από τα αριστερά, μπαίνει στην περιοχή, υπό πίεση σουτ, διώχνει Επασί.

20:54

69': Δύο αλλαγές για την ΑΕΚ. Λιβάγια αντί Τάνκοβιτς, Κρίστιτσιτς αντί Σάκχοφ.

20:53

68': Κίτρινη στον Ολιβέιρα...

20:51

66': Κίτρινη στον Τζανδάρη (σωστή για φάουλ στον Σιμόες).

20:51

Με δύο φορ (Αραμπούλι, Καραμάνο) η Λαμία πια... Θα τα παίξει όλα για όλα για την ισοφάριση.

20:49

64': Στην κόντρα η Λαμία, ο Ντέλετιτς την κάθετη κάτω από το κέντρο στον Αραμπούλι μπαίνει στην περιοχή, πάει να ντριπλάρει τον Νεντελτσιάρου και χάνει την μπάλα από το ωραίο και καθαρό κόψιμο του κεντρικού αμυντικού της ΑΕΚ.

20:48

63': Αλλαγή και τη Λαμία. Ο Τιρόνε στη θεση του Ρόμανιτς.

20:47

62': Δύο αλλαγές για την ΑΕΚ. Ο Γαλανόπουλος αντί του Μάνταλου και Ολιβέιρα αντί Ανσαριφάρντ.

20:44

59': Τρεις αλλαγές για τη Λαμία. Ντέλετιτς αντί Προβυδάκη, Τζανδάρης αντί Μπεχαράνο, Αραμπούλι αντί Βασιλακάκη.

20:42

57': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Λόπεθ αντί του Αλμπάνη.

20:39

Γίνεται και έλεγχος από το VAR, ισχύει η αποβολή, με 10 η ΑΕΚ πλέον.

20:38

53': Απευθείας ΚΟΚΚΙΝΗ στον Ινσούα. Και με τα δύο πόδια τον Προβυδάκη και εν συνεχεία τον πατά από πίσω. Σωστή η απόφαση του Κουτσιαύτη.

20:36

51': Ατομική ενέργεια Αλμπάνη από τα αριστερά, μέσα στην περιοχή, πάει προς τα έξω, σουτ υπό πίεση, χωρίς δύναμη, μαζεύει εύκολα ο Επασί.