0
19:14

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

19:13

Δίκαιο σε γενικές γραμμές το Χ, όπως και στο α' ημίχρονο έτσι και στο β' μετά την αρχή ο ΠΑΣ ήταν πιο επικίνδυνος και μέτρησε πιο καλές ευκαιρίες, αν και μετρημένες σε όλο το ματς. Ευχαριστημένες και οι δύο ομάδες που δεν έχασαν σε ένα δύσκολο αγωνιστικό χώρο.

19:12

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΠΑΣ Γιάννινα - Άρης 0-0.

19:08

90'+3: Ο Πανουργιάς στη θέση του Παμλίδη.

19:08

90'+2: Σουτ Ρόουζ από θέση μέσα αριστερά, πάνω από την εστία του ΠΑΣ.

19:06

Συμπληρώθηκαν τα 90'. Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

19:05

89': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Λιάσος αντί Ντομίνγκεθ και Ελευθεριάδης αντί Κρίζμαν.

19:04

88': Καλή στιγμή για τον ΠΑΣ. Ο Παμλίδης καλοτραβηγμένο σουτ απέξω, δύο μέτρα έξω από το αριστερό δοκάρι του Μπουσέ.

19:01

86': Σέντρα Σούντγκρεν από τα δεξιά, η μπάλα δεν απομακρύνεται, Μαντσίνι από θέση μέσα αριστερά και αρκετά πλάγια, δυνατό σουτ, στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

19:01

85': Οφσάιντ στο Μάνο, σωστή υπόδειξη.

18:57

82': Γυριστό Μάνου μέσα στην περιοχή, στο σώμα εξ επαφής ο Εραμούσπε, δεν υπάρχει παράβαση και πέναλτι.

18:54

78': Κόρνερ με τον Κρίζμαν για τον ΠΑΣ από τα δεξιά, η μπάλα απομακρύνεται.

18:54

78': Αλλαγή για τον Άρη. Έξω ο Γκάμα μέσα ο Γκαρσία.

18:53

77': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΠΑΣ. Ο Λεό από τα αριστερά βγάζει τη σέντρα σε Παλμίδη, σουτ από το ύψος του πέναλτι και δεξιά, σωτήρια σε κόρνερ ο Μπουσέ.

18:52

77': Κίτρινη στον Κρίσμαν (γιατί βρήκε τον γκολκίπερ των Θεσσαλονικέων με τα παπούτσια του)... Μικρή διακοπή.

18:51

76': Ο Μπουσέ προλαβαίνει τον Κρίζμαν στο τετ α τετ... Σφαδάζει ο τερματοφύλακας του Άρη.

18:50

74': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Ο Λεό μέσα, ο Μπρένερ έξω.

18:45

70': Ο Λόπεθ σε Μάνο, σουτ μέσα στην περιοχή, κόντρες σε πόδια γηπεδούχων και ο Χουτεσιώτης μαζεύει με την μπάλα να κολλά και στο νερό.

18:44

69': Οφσάιντ Λόπεθ...

18:42

67': Κόρνερ για τον ΠΑΣ, πλασαριστά από τα δεξιά ο Μπρένερ, χάνεται η μπάλα εύκολα.

18:41

Έχει μπει πιο δυνατά ο Άρης στο β' ημίχρονο, αλλά χωρίς να έχει φτιάξει τη μεγάλη ευκαιρία...

18:40

65': Γέμισμα στα καρέ του ΠΑΣ, κεφαλιά Μάνου, εύκολα ο Χουτεσιώτης.

18:36

61': Φάουλ σε καλό σημείο για τον Άρη... Στα δεξιά και δύο μέτρα έξω από το ημικύκλιο. Ο Γκάμα απευθείας, κοντράρει και στο τείχος η μπάλα, δεν αιφνιδιάζεται ο Χουτεσιώτης, στην αγκαλιά του η μπάλα.

18:34

59': Κόρνερ για τον Άρη από τα δεξιά με τον Γκάμα, κεφαλιά Μπεναλουάν, άουτ.

18:33

57': Σουτ Μαντσίνι από τα αριστερά και μόλις έξω από την περιοχή, ο Χουτεσιώτης μπλοκάρει εύκολα.

18:32

57': Δύο αλλαγές μαζί για τον Άρη. Λόπεθ αντί Σίλβα και Σούντγκρεν αντί Γκάνεα.

18:31

56': Κόρνερ για τον ΠΑΣ από τα δεξιά με τον Καρτάλη, περνά ανεκμετάλλευτο.

18:30

55': Κίτρινη στον Παμλίδη (μαρκάρισμα σε Σάσα).

18:28

53': Μακρινό σουτ Μάνου, καμία ανησυχία για τον Χουτεσιώτη, πολλά μέτρα μακριά από την εστία του ΠΑΣ η μπάλα.