1
16:53

Καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

16:52

Ο ΠΑΟΚ άλλαξε πρόσωπο στο δεύτερο ημίχρονο, κυριάρχησε και κατάφερε να κάνει την ανατροπή κόντρα στον Βόλο.

16:50

90'+3: Λήξη στην αναμέτρηση, ΠΑΟΚ - ΝΠΣ Βόλος 3-1.

16:48

90': Τρία λεπτά καθυστερήσεων.

16:47

Ο Κρμεντσίκ φεύγει μόνος του σε τετ-α-τετ με τον Κλέιμαν, κάνει το σουτ, ο κίπερ του Βόλου βρίσκει τη μπάλα, αλλά αυτή καταλήγει στα δίχτυα για το 3-1.

16:46

90': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

16:45

89': Νέο κόρνερ από τα αριστερά για τον Βόλο, αλλά διώχνει ο Αουγκούστο.

16:44

88': Κερδίζει κόρνερ από τα αριστερά ο Βόλος.

16:43

86': Αλλαγή και για τον Βόλο. Ο Ντεντάκης περνάει αντί του Γκρίλο.

16:42

85': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Στη θέση του Ουάρντα ο Αουγκούστο.

16:40

84': Ο Μήτογλου διώχνει με το κεφάλι, ο Ελ Καντουρί πιάνει το σουτ στη κίνηση από το ημικύκλιο της περιοχής, όμως στέλνει τη μπάλα πάνω από τα δοκάρια.

16:38

82': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Κρμέντσικ βγάζει για τον Μουργκ, εκείνος βγαίνει απέναντι από τον Κλέιμαν, αλλά ο τερματοφύλακας του Βόλου αποσοβεί το γκολ με το πόδι.

16:35

80': Κίτρινη κάρτα στον Ελ Καντουρί.

16:34

79': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Μουργκ στο ματς αντί του Τζόλη.

16:34

77': Οφσάιντ ο Τζόλης...

16:31

75': Ο Ουάρντα βγάζει από τα αριστερά για τον Τζολή, αλλά εκείνος ολομόναχος έστειλε τη μπάλα άουτ με το κεφάλι.

16:30

73': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Κρμέντσικ κάνει το γυριστό, αλλά η μπάλα φεύγει λίγο έξω από δεξί δοκάρι.

16:30

72': Κίτρινη κάρτα στον Δουβίκα για φάουλ πάνω στον Σβαμπ.

16:27

70': Η μπάλα φτάνει στον Κρμεντσίκ μετά από τις κόντρες, αλλά δεν πιάνει το σουτ όπως θα ήθελε, με αποτέλεσμα ο Κλέιμαν να μπλοκάρει εύκολα.

16:25

68': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Κιάκος βγαίνει και ο Μαρτίνες βγαίνει.

16:24

67': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Κρμέντσικ περνάει αντί του Σβιντέρσκι.

16:23

Ο Βιεϊρίνια εκτελεί το κόρνερ, ο Σφιντέρσκι με κεφαλιά στο πρώτο δοκάρι πασάρει στον Ίνγκασον και εκείνος σκοράρει με το κεφάλι για το 2-1.

16:22

66': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

16:21

65': Κερδίζει κόρνερ από τα δεξιά ο ΠΑΟΚ.

16:20

63': Αλλαγή για τον Βόλο. Εκτός ο Περέα, μέσα ο Νίνης.

16:19

62': Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, με τους αμυντικούς του Βόλου να διώχνουν.

16:18

61': Κόρνερ από τα αριστερά για τον ΠΑΟΚ. Πιέζει αρκετά η ομάδα της Θεσσαλονίκης.

16:17

60': Ο Μπαρτόλο βγάζει από τα αριστερά για τον Ρενάτο Σάντος, εκείνος πιάνει το σουτ στη κίνηση, αλλά η μπάλα φεύγει άουτ.

16:14

59': Ο Βιεϊρίνια εκτελεί το μακρινό φάουλ, ο Κρέσπο κάνει κεφαλιά - πάσα στον Ίνγκασον, εκείνoς σκοράρει με προβολή, ωστόσο υποδείχθηκε σε θέση οφσάιντ.

16:14

58': Κίτρινη κάρτα στον Περέα.

16:12

56': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Ζίβκοβιτς βγάζει τη σέντρα, ο Ουάρντα πιάνει το γυριστό, αλλά η μπάλα περνάει δίπλα από το αριστερό δοκάρι του Κλέιμαν.

16:09

53': Ο Βιεϊρίνια βάζει το σώμα του για να βγει η μπάλα άουτ, αλλά ο Πορτογάλος χτυπάει ύπουλα τον Περέα με το χέρι του.

16:06

48': Βλέπει κίτρινη κάρτα ο Βιεϊρίνια για μαρκάρισμα πάνω στον Μπαρτόλο.

16:03

46': Διπλή αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Στις θέσεις των Εσίτι και Περέιρα οι Ελ Καντουρί και Βιεϊρίνια.

16:02

46': Έναρξη στο δεύτερο μέρος.