Καλη συνέχεια από το a-sports.gr

19:10

Τέλος αγώνα. ΟΦΗ - ΛΑΜΙΑ 2-0

19:09

90+3': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Ο Τσιλιανίδης εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

19:08

90+2': Ο Τσιλιανίδης βγαίνει απέναντι στον Επασί αλλά ο τερματοφύλακας της Λαμίας καταφέρνει να διώξει.

19:06

Τέσσερα τα λεπτά του έξτρα χρόνου.

19:02

87': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Τσιλιανίδης αντί του Στάρτζεον.

19:02

86': Αλλαγή για την Λαμία. O Βασιλακάκης αντί του Αραμπούλι.

19:01

Ο Βαφέας με πάρα πολύ ωραίο σουτ έξω από την περιοχή στέλνει τη μπάλα στο παράθυρο του Επασί για το 2-0.

19:01

85': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΗ! 2-0

19:01

84': Καλό σουτ του Βαφέα έξω από την περιχοή, άουτ η μπάλα.

18:52

77': Κεφαλιά του Βαφέα από το φάουλ του Κοροβέση, άουτ η μπάλα.

18:49

74': Διπλή αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Γρίβας αντί του Σαρδινέρο και ο Βαφέας αντί του Στάικου.

18:48

73': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Ο Στάικος εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:47

72': Διπλή αλλαγή για την Λαμία. Ο Βλάχος αντί του Σκόνδρα και ο Μπιάρνασον αντί του Τζανδάρη.

18:47

71': Ο Ρόμανιτς κάνει ωραία προσπάθεια και γυρίζει προς το πέναλτι, αλλά το σουτ του Ντέλετιτς φεύγει ψηλά άουτ

18:41

66': Αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Λυμπεράκης αντί του Μπαλογιάννη.

18:40

65': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Προβυδάκη, μπλοκάρει σταθερά ο Βάτερμαν.

18:39

63': Κίτρινη στον Βάτερμαν.

18:38

63': Ο Στάρτζεον βγαίνει απέναντι από τον Επασί αλλά δεν καταφέρνει να τον νικήσει.

18:37

62': Ωραία προσπάθεια του Ντέλετιτς που σουτάρει αλλά ο Βάτερμαν μπλoκάρει.

18:35

60': O Nτέλετιτς κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Βάτερμαν.