19:10

19:10

Δίκαιο τρίποντο για τον Άρη, γυρίζει στις νίκες και με 32 βαθμούς είναι στο -6 από τον πρωτοπόρο Ολυμπιακό.

19:10

90'+3: Λήξη του αγώνα, 2-0.

19:08

90'+2: Καλό σουτ του Ρενάτο από μακρινή απόσταση, λίγο δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα.

19:08

90'+2: Τσαγκαλίδης αντί Σάσα, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Άρη.

19:07

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:04

88': Γκρίλο αντί Μπαρτόλο, τρίτη αλλαγή για τον Βόλο.

19:04

88': Λόπεθ αντί Σίλβα, τέταρτη αλλαγή για τον Άρη.

18:58

Ο Μπερτόγλιο αδειάζει εντυπωσιακά τον Μήτογλου και με υποδειγματικό πλασέ από το ύψος του πέναλτι γράφει το 2-0. Πολύ ωραίο γκολ από τον Αργεντινό μεσοεπιθετικό.

18:57

81': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

18:57

81': Εκτελεί από δεξιά ο Ματίγια, κεφαλιά του Τζέγκο, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:56

80': Μεγάλη ευκαιρία για τον Άρη, ο Μαντσίνι από αριστερά πασάρει στον Μπερτόγλιο, που θα νικηθεί από κοντά από τον Κλέιμαν και κόρνερ.

18:50

74': Μαρτίνες αντί Περέα, δεύτερη αλλαγή για τον Βόλο.

18:49

73': Μπερτόγλιο αντί Γκαρσία, Τζέγκο αντί Γκάμα, Μαντσίνι αντί Μάνου, τρεις αλλαγές για τον Άρη.

18:46

70': Μακρινό σουτ του Δουβίκα, κόντρα στον Σάσα, κόρνερ για τον Βόλο, που περνά ανεκμετάλλευτο από την εκτέλεση του Ρενάτο.

18:46

69': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Γκαρσία.

18:40

64': Κίτρινη στον Μπαριέντος, σταματά την μπάλα με το χέρι.

18:36

60': Κίτρινη στον Γκαρσία για φάουλ στον Περέα.

18:32

56': Κίτρινη στον Σάσα για φάουλ στον Δουβίκα.

18:32

55': Πάει να φανεί απειλητικός ο Βόλος, από πάσα του Ρενάτο ο Περέα μπερδεύεται εντός περιοχής και δεν μπορεί να πλασάρει από ευνοϊκή θέση.

18:27

51': Πολύ μεγάλη ευκαιρία χάνει ξανά ο Σίλβα, εξαιρετική μπαλιά του Ματίγια, ο Πορτογάλος εξτρέμ πάλι από θέση μέσα αριστερά δεν πλασάρει σωστά, άουτ.

18:24

48': Σουτ του Μάνου από θέση μέσα αριστερά, πέφτει και μπλοκάρει στη δεξιά του γωνία ο Κλέιμαν.

18:22

46': Ρενάτο αντί Μπουένο, πρώτη αλλαγή για τον Βόλο.