-
4
21:26

21:24

Με ξεσπάσματα ο Ολυμπιακός στο παιχνίδι και εντέλει άλλη μία ευρεία νίκη, που τον φέρνει στους 38 βαθμούς, στο +9 από τον Άρη, στο +10 από τον ΠΑΟΚ, στο +11 από την ΑΕΚ. Ο Αστέρας όσο μπορούσε το πάλεψε, αλλά ελάχιστα απείλησε.

21:24

90'+3: Λήξη του αγώνα, 0-4.

21:21

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:17

Ωραία κάθετη πάσα του Καμαρά στον Μπρούμα, πλασάρει στην έξοδο τον Τσιφτσή από πλάγια αριστερά, 0-4.

21:16

86': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

21:15

85': Σουντανί αντί Ελ Αραμπί, Ρέαμπτσιουκ αντί Χολέμπας, κλείνουν και οι αλλαγές του Ολυμπιακού. Ντεμπούτο για τον Ρέαμπτσιουκ με τα ερυθρόλευκα.

21:14

83': Σουτ του Μπρούμα από θέση μέσα αριστερά, πέφτει και μπλοκάρει ο Τσιφτσής.

21:11

Εξαιρετική απευθείας εκτέλεση φάουλ του Φορτούνη, δεν μπορούσε να αντιδράσει ο Τσιφτσής, 0-3.

21:11

81': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

21:08

78': Ο Ελ Αραμπί σκοράρει μετά από πάσα του Ραντζέλοβιτς, αλλά είναι σε θέση οφσάιντ.

21:07

77': Τζίμας αντί Λουίς Φερνάντεθ, ολοκληρώνονται οι αλλαγές των γηπεδούχων.

21:07

76': Ραντζέλοβιτς αντί Μασούρα, τρίτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

21:06

76': Ωραία ντρίπλα του Λουίς Φερνάντεθ στον Σισέ, όχι καλό τελείωμα από δεξιά της περιοχής, άουτ.

21:04

74': Ο Φορτούνης εκτελεί φάουλ από αριστερά, στην πλάτη της άμυνας του Αστέρα βγαίνει ο Σισέ, δεν είναι καλή η προβολή του, ψηλά άουτ η μπάλα.

21:02

72': Κόρνερ παραχωρεί ο Εμβιλά για τον Αστέρα, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:01

70': Καπίγια αντί Βαλιέντε, τέταρτη αλλαγή για τον Αστέρα.

20:57

67': Παιχνίδι διαχείρισης από τον Ολυμπιακό στο β' ημίχρονο.

20:49

59': Σισέ αντί Σεμέδο, Φορτούνης αντί Βαλμπουενά, δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό.

20:48

58': Ο Τασουλής σεντράρει από αριστερά, άουτ. Διαμαρτυρίες από Λουίς Φερνάντεθ για κράτημα του Μπα, δεν υπάρχει κάτι.

20:46

56': Σουτάρει από αριστερά της περιοχής ο Αλί Μπαμπά, άουτ.

20:44

54': Κίτρινη στον Μπα για σκληρό φάουλ στον Τιλίκα. Φώναξαν για κόκκινη οι Αρκάδες.

20:38

47': Σουτ του Ριέρα από θέση έξω αριστερά, άουτ.

20:36

46': Δύο αλλαγές για τον Αστέρα Τρίπολης, Ριέρα αντί Κρέσπι, Αλί Μπαμπά αντί Σίτο.