0
19:12

Καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

19:11

Από την άλλη, ο Παναιτωλικός έκανε δύσκολο το έργο της Ένωσης, παρά το τελικό 1-0.

19:06

Η ΑΕΚ μπόρεσε να επιστρέψει στις νίκες και να κρατήσει το μηδέν κόντρα στην ομάδα του Αγρινίου.

19:05

90'+4: Λήξη στην αναμέτρηση, ΑΕΚ - Παναιτωλικός 1-0.

19:04

90'+3: Πέρασε ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Λιβάγια, καθώς ο Σβάρνας στέλνει τη μπάλα άουτ.

19:01

90'+2: Κόρνερ για την ΑΕΚ από τα δεξιά, το οποίο που παραχωρεί ο Μαλής.

19:01

90': Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

19:01

89': Κίτρινη κάρτα στον Μεδίνα για φάουλ πάνω στον Ινσούα.

18:58

87': O Αριγίμπι δοκιμάζει να «κρεμάσει» με απευθείας εκτέλεση φάουλ τον Αθανασιάδη, αλλά η μπάλα περνάει άουτ.

18:57

86': Κίτρινη κάρτα στον Ινσούα για άτσαλο μαρκάρισμα πάνω στον Γιάκολις αριστερά και μακριά από την περιοχή.

18:54

84': Σε θέση οφσάιντ ο Λιβάγια, σύμφωνα με τον βοηθό.

18:50

79': Διπλή αλλαγή για την ΑΕΚ. Στις θέσεις των Μιτάι και Μάνταλου οι Ινσούα και Μαχαίρας.

18:48

78': Έχει πάρει μέτρα στο γήπεδο η ομάδα του Αγρινίου, με τον Τραϊανό Δέλλα να έχει κάνει πιο επιθετικό το σχήμα των «καναρινιών» στα τελευταία λεπτά.

18:46

76': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Γιάκολις αντί του Ταχάρ.

18:44

73': Έδιωξε με το κεφάλι ο Τσιγκρίνσκι.

18:42

72': Φάουλ από μακριά και δεξιά για τον Παναιτωλικό, που έχει την ευκαιρία να ανεβάσει παίκτες στην περιοχή της ΑΕΚ.

18:41

70': Έχει πέσει ο ρυθμός στα τελευταία λεπτά του ματς.

18:39

69': Δύο αλλαγές από τον Παναιτωλικό. Μεδίνα και Αριγίμπι στις θέσεις των Τζανακάκη και Μανθάτη.

18:36

67': Δύο αλλαγές για την ΑΕΚ. Οι Σιμοές και Σβάρνας περνούν στις θέσεις των Τάνκοβιτς και Μπακάκη.

18:34

63': Διπλή αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Οι Μάζουρεκ και Αζάντι αντί των Περέιρα και Βέργου.

18:33

63': Κόρνερ για την ΑΕΚ από τα αριστερά, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:32

62': Σουτάρει από τα αριστερά της περιοχής ο Ολιβέιρα, αλλά ο Κνετ αντιδράει σωστά και αποκρούει.

18:29

60': Πιο «ζωηρό» σε ρυθμό το δεύτερο ημίχρονο.

18:24

53': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. O Τσιγκρίνσκι γυρίζει παράλληλα μέσα στην περιοχή της ΑΕΚ, η μπάλα στρώνεται στον Ντάλσιο, εκείνος σουτάρει, αλλά ο Αθανασιάδης μπλοκάρει τη μπάλα.

18:22

51': Ευκαιρία για την ΑΕΚ. Ο Μάνταλος στρώνει για τον Λιβάγια, ο Κροάτης επιθετικός σουτάρει και ο Κνετ μπλοκάρει με δεύτερη προσπάθεια.

18:21

50': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Στη θέση του Γκαρσία περνάει ο Λιβάγια.

18:20

50': Συνέχεια στο ματς, με την ΑΕΚ να συνεχίζει για λίγο με δέκα παίκτες.

18:17

48': Πεσμένος στον αγωνιστικό χώρο ο Γκαρσία. Διακοπή στο ματς.

18:16

46': Σέντρα στο β' μέρος.