Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

19:10

Τέλος αγώνα. Βόλος - Ατρόμητος 1-0.

19:09

90+5': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Ο Γκάλο εκτελεί, ο Γιαννιώτης κάνει την προβολή από κοντά, ο Ντεντάκης απομακρύνει πάνω στην γραμμη.

19:08

90+4': Κίτρινη στον Κλέιμαν.

19:07

90+3': O Γούτας από πλεονεκτική θέση μέσα στην περιοχή, κάνει την προβολή, η μπάλα περνάει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

19:05

90+1': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Γκρίλο αντί του Ουάρντα.

19:04

Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

19:01

88': Κίτρινη στον Φεράρι.

18:58

84': Κίτρινη στον Νταβιώτη.

18:54

81': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Ο Γκάλο εκτελεί, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:54

80': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μάτιτς αντί του Κωτσόπουλου.

18:48

74': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Ρενάτο αντί του Μπαρτόλο.

18:47

74': Κόρνερ για τον Βόλο. Ο Ρενάτο εκτελεί, ο Σάντσες παίρνει την κεφαλιά, η μπάλα περνάει δίπλα από το αριστερό κάθετο δοκάρι.

18:45

71': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ραμπέγιο αντί του Μουνίθ.

18:43

69': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Κιάκος αντί του Δουβίκα.

18:41

68': Κόρνερ για τον Βόλο. Ο Μπαρτόλο εκτελεί, αλλά η μπάλα απομακρύνεται.

18:36

62': Σέντρα του Ουάρντα από τα δεξιά, σουτ στη κίνηση του Μπαρτόλο αποκρούει εντυπωσιακά ο Γιαννιώτης.

18:34

60': Tριπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Μανούσος αντί του Ενσικουλού, Ο Νταβιώτης αντί του Κιβρακίδη και ο Αγκάγιεφ αντί του Χριστοδουλόπουλου.

18:33

59': Ο Κιβρακίδης κάνει το σουτ στην κίνηση μέσα από την περιοχή, αποκρούει εντυπωσιάκα ο Κλέιμαν.

18:31

57': Κίτρινη στον Ντεντάκη.

18:25

51': Kίτρινη στον Μπαριέντος.

18:24

51': Κόρνερ για τον Βόλο. Ο Μπαρτόλο εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

18:22

48': O Κωτσόπουλος κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Κλέιμαν.

18:19

Έναρξη του 2ου ημιχρόνου.

18:02

Τέλος ημιχρόνου. 1-0.

18:02

45+1': Ο Γκάλο βγάζει την σέντρα προς το δεύτερο δοκάρι και ο Ενσικουλού πλασάρει αδύναμα από κοντά, και η μπάλα περνάει άουτ.

18:01

Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

18:01

44': Ο Χριστοδουλόπουλος εκτελεί ένα μακρινό απευθείας φάουλ, ο Κλέιμαν μπλοκάρει σταθερά.

17:58

42': Οφσάιντ ο Περέα.

17:54

38': O Μπαριέντος κάνει το σουτ από το ύψος της περιοχής, αλλά η μπάλα περνάει ψηλά άουτ.

17:52

Ο Φεράρι βγάζει την σέντρα από τα αριστερά, ο Σάντσες κάνει την κεφαλιά-πάσα και ο Περέα με κεφαλιά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

17:51

36': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΟΛΟ! 1-0

17:46

30': Κίτρινη στον Κωτσόπουλο.

17:42

26': O Xριστοδουλόπουλος από καλή θέση από το ύψος της μικρής περιοχής, κάνει ένα πολύ κακό πλασέ στέλντοντας την μπάλα ψηλά άουτ.