Μεγάλη νίκη για τους Αγρινιώτες με ανατροπή.

16:54

Τέλος αγώνα. Παναιτωλικός - ΟΦΗ 2-1

16:51

90+4': Κόκκινη στον Νέιρα. Κλωτσάει την μπάλα και δέχεται και δεύτερη κίτρινη κάρτα. Με 10 παίκτες ο ΟΦΗ.

16:49

90+2': Διπλή αλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Γκαργκαλατζίδης στην θέση του Βούρου και ο Τσιλιανίδης στην θέση του Στάικου.

16:48

Πέντε λεπτά ο έξτρα χρόνος.

16:47

90': Μεγάλη ευκαιρία για τον ΟΦΗ! Ο Νέιρα βγάζει σε θέση βολής τον Σαρδινέρο, αλλά το πλασέ του περνάει άουτ.

16:46

89': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Αρσούρα στην θέση του Αριγίμπι.

16:46

88': Κίτρινη στον Τσιγγάρα.

16:43

Ο Τζανακάκης βγάζει την σέντρα από τα δεξιά, ο Ματσόλα κάνει την κεφαλιά πάσα και ο Λιάβας από κοντά στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

16:43

86': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ! 2-1

16:42

85': Kίτρινη στον Μεγιάδο.

16:41

Ο Μανθάτης κάνει την σέντρα σουτ με φάλτσο από τα δεξιά στοχεύοντας το δεύτερο δοκάρι, με αποτέλεσμα να καταλήξει στα δίχτυα.

16:41

83': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ! 1-1

16:40

82': Οφσάιντ ο Σαρδινέρο.

16:37

80': Ο Στάικος εκτελεί το φάουλ από τα δεξιά, με την μπάλα περνάει ελάχιστα άουτ, μετά την επαφή του Στάρτζεον με την μπάλα.

16:36

78': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Τζανακάκης στην θέση του Μεντίνα.

16:36

78': Οφσάιντ ο Ουές.

16:35

78': Κόρνερ για τον ΟΦΗ. Ο Στάικος εκτελεί, αλλα περνάει ανεκμετάλλευτο.

16:32

74': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Σελίμοβιτς, η μπάλα περνάει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

16:29

72': Κίτρινη στον Λιάβα.

16:28

70': Διπλή αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Ματσόλα στην θέση του Μάζουρεκ και ο Μανθάτης στην θέση του Βέργου.

16:25

68': Aλλαγή για τον ΟΦΗ. Ο Λυμπεράκης μπαίνει στην θέση του Κοροβέση.

16:24

67': Κίτρινη στον Κοροβέση.

16:23

65': Ο Μάζουρεκ εκτελεί το πέναλτι, ο Σωτηρίου πέφτει σωστά και μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια.

16:22

Πέναλτι για τον Παναιτωλικό! Μετά από εξάλεπτη καθυστέρηση, για έλεγχο στο VAR. Ο Παπαδόπουλος δίνει πέναλτι.

16:20

Ο διαιτητής Παπαδόπουλος πάει στο μόνιτορ να ελέγξει την φάση.

16:19

Ελέγχεται τώρα στο VAR, το πέσιμο του Αριγίμπι σε μαρκάρισμα του Σελίμοβιτς, λίγα λεπτά νωρίτερα.

16:16

To γκολ μετράει κανονικά.

16:15

Η φάση ελέγχεται από το VAR.

16:12

Ο Στάρτζεον δίνει στον Στάικο και εκείνος από το ύψος της μικρής περιοχής στέλνει την μπάλα στα δίχτυα με κοντινό πλασέ.

16:12

55': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΦΗ! 0-1