0
16:58

Καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

16:55

Καμία από τις δύο ομάδες δεν κατάφερε να βρει δίχτυα, παρά τις καλές ευκαιρίες που έγιναν.

16:54

90'+3: Λήξη στην αναμέτρηση. Παναθηναϊκός - Αστέρας Τρίπολης 0-0.

16:51

90'+2: Tρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:51

90'+2: Αλλαγή για τον Αστέρα Τρίπολης. Ο Μπόρχα Φερνάντεθ στη θέση του Μουνάφο.

16:50

90': Kίτρινη κάρτα στον Κώτσιρα.

16:49

88': Ο Αθανασακόπουλος βγάζει ωραία κάθετη πάσα για τον Μακέντα, αλλά ο Παπαδόπουλος βγαίνει από την εστία του και διώχνει μακριά με τα πόδια.

16:46

87': Αλλαγή για τον Αστέρα. Εκτός ο Κρέσπι, μέσα ο Τιλίκα.

16:43

84': Έχει ανέβει ο Παναθηναϊκός, δίχως ωστόσο να απειλεί.

16:42

82': Aλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Ο Αθανασακόπουλος στη θέση του Αϊτόρ.

16:41

81': Κίτρινη κάρτα στον Σένκεφελντ για φάουλ νωρίτερα.

16:40

80': O Kαπίγια σουτάρει, αλλά ο Διούδης του λέει «όχι», έπειτα από μαζική πολιορκία του Αστέρα.

16:37

77': Eπιθετικό φάουλ του Μπαράλες στον Σένκεφελντ μετά την εκτέλεση του φάουλ από τον Καπίγια.

16:36

76': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Έξω ο Καρλίτος, μέσα ο Μακέντα.

16:36

76': Φάουλ του Χουάνκαρ σε καλή θέση για τον Αστέρα.

16:33

71': O Λουίς Φερνάντεθ υποδέχεται τη μπάλα με γύρισμα από τα δεξιά και με τσαφ την στέλνει άουτ από τη μικρή περιοχή.

16:28

66': Κίτρινη στον Βαλιέντε για φάουλ πάνω στον Αλεξανδρόπουλο.

16:27

66': Αλλαγή για τον Παναθηναϊκό. Στη θέση του Μπουζούκη ο Ιωαννίδης.

16:24

64': Δύο αλλαγές για τον Αστέρα Τρίπολης. Τις θέσεις των Σίτο και Ριέρα παίρνουν οι Φερνάντεθ και Καπίγια.

16:23

62': Ο Μπαράλες πέφτει πάνω στον πεσμένο Σένκεφελντ, ζητάει πέναλτι, αλλά το ματς συνεχίζεται.

16:20

58': Ο Κρεσπί κάνει επικίνδυνη σέντρα αλλά η μπάλα περνάει χωρίς να τη βρει κάποιος παίκτης του Αστέρα.

16:19

56': Κίτρινη κάρτα στον Αλεξανδρόπουλο για φάουλ στον Μουνάφο.

16:17

55': Οι αμυντικοί του Αστέρα έκοψαν το νέο κόρνερ του Αϊτόρ, ο Ριέρα έφυγε στην αντεπίθεση, ο Μποζούκης τον έκοψε αντικανονικά και είδε κίτρινη κάρτα.

16:16

55': O Aϊτόρ εκτελεί από τα αριστερά και εν συνεχεία παραχωρείται νέο κόρνερ.

16:12

54': Κόρνερ μετά από σουτ του Μπουζούκη, το οποίο διώχνει με το κεφάλι ο Σουάρεθ.

16:08

50': Ο Καρλίτος νικιέται σε τετ-α-τετ από τον Παπαδόπουλο, αλλά εν συνεχεία υποδεικνύεται λανθασμένα ως οφσάιντ.

16:06

48': O Σίτο προσπαθεί με σέντρα - σουτ να αιφνιδιάσει τον Διούδη, εκείνος αποκρούει ασταθώς, η μπάλα φτάνει στον Ριέρα στο ύψος του πέναλτι, ο Ισπανός κάνει το σουτ, αλλά ο γκολκίπερ του ΠΑΟ διώχνει εντυπωσιακά με τα πόδια.

16:05

46': Έναρξη στο β' μέρος.