-
1
19:10

19:09

Σπουδαία νίκη μέσα από τα χέρια της έχασε η ΑΕΛ, ο ΠΑΟΚ γλίτωσε στο φινάλε την ήττα, με 28 βαθμούς παραμένει 3ος.

19:09

90'+7: Λήξη του αγώνα, 1-1.

19:08

90'+7: Κίτρινη στον Βαρέλα.

19:08

90'+6: Ευστοχεί από την άσπρη βούλα ο Βιεϊρίνια, 1-1.

19:08

90'+6: ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

19:07

90'+5: ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟΚ! Ο Σβιντέρσκι ανατρέπεται από τον Nάγκι.

19:01

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:01

90': Κίτρινη στον Μπέρτο.

18:59

88': Κίτρινη στον Ίνγκασον για φάουλ στον Πλατέλλα.

18:58

87': Τσόλακ αντί Μουργκ, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

18:57

86': Σεντράρει από αριστερά ο Γιαννούλης, κεφαλιά του Τζόλη στην καρδιά της άμυνας της ΑΕΛ, άουτ.

18:54

83': Νούνιτς αντί Νικολιά, Γλυνός αντί Πινακά, δύο αλλαγές για την ΑΕΛ.

18:54

83': Κίτρινη στον Πινακά για φάουλ στον Γιαννούλη.

18:53

82': Γυριστή κεφαλιά του Βιεϊρίνια μετά από εκτέλεση κόρνερ του Α. Ζίβκοβιτς, μπλοκάρει ο Νάγκι.

18:52

82': Σβαμπ αντί Ντάγκλας Αουγκούστο, πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

18:48

77': Σέντρα Βιεϊρίνια από δεξιά, δεν είναι καλή η κεφαλιά του Γιαννούλη, άουτ.

18:42

71': Γκοτζαμανίδης αντί Μιλοσάβλιεβιτς, δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΛ.

18:41

Ο Πινακάς κάνει εκπληκτική ενέργεια, αποφεύγοντας υπέροχα Βαρέλα και Ίνγκασον και πλασάροντας υποδειγματικά τον Πασχαλάκη για το 1-0.

18:40

69': ΓΚΟΛ για την ΑΕΛ!

18:35

65': Σουτ του Τζόλη στην κίνηση μετά από γύρισμα εντός περιοχής του Βιεϊρίνια, πέφτει και μπλοκάρει ο Νάγκι.

18:27

57': Ο Βαρέλα σουτάρει εντός περιοχής, η μπάλα στο σώμα του Σπαρβ, δεν υπάρχει κάποια παράβαση.

18:26

55': Κίτρινη στον Φίλιπ για φάουλ στον Α. Ζίβκοβιτς.

18:24

54': Λάθος συνεννόηση του Νάγκι με τον Μιχαήλ, ο Αντρίγια Ζίβκοβιτς σουτάρει στην κίνηση εντός περιοχής, ψηλά άουτ η μπάλα.

18:23

53': Πλατέλλας αντί Τρούγιτς, πρώτη αλλαγή για την ΑΕΛ.

18:22

51': Σουτ του Βιεϊρίνια από θέση μέσα δεξιά, άουτ.

18:19

48': Μακρινό σουτ του Τζόλη από αριστερά, στην αγκαλιά του Νάγκι η μπάλα.

18:16

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.