-
3
21:23

21:22

Ο Άρης έκανε διαχείριση στο β' ημίχρονο, βρήκε και τρίτο γκολ με το πέναλτι του Ματίγια και με 29 βαθμούς πιάνει τον Ολυμπιακό στην κορυφή. Παραμένει 7ος ο ΟΦΗ με 15 πόντους.

21:22

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-3.

21:19

90'+1: Σουτ στην κίνηση του Νέιρα από θέση μέσα δεξιά, άουτ.

21:18

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:17

90': Κλείνει τις αλλαγές του και ο Άρης, Μπακούτσης αντί Σάσα.

21:13

86': Γκαργκαλατζίδης αντί Μεγιάδο, Σουρνάκης αντί Σαρντινέρο, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του ΟΦΗ.

21:13

86': Κίτρινη στον Σάκιτς για φάουλ στον Στάρτζεον.

21:10

83': Εκτελεί φάουλ ο Νέιρα από αριστερά, κεφαλιά του Βούρου, άουτ.

21:09

81': Κίτρινη στον Μπουσέ για καθυστέρηση.

21:06

79': Λόπεθ αντί Μάνου, τέταρτη αλλαγή για τον Άρη.

21:05

78': Διπλή αλλαγή για τον ΟΦΗ, Γιάννου αντί Μπαλογιάννη, Κοροβέσης αντί Λυμπεράκη.

21:03

Ο Ματίγια ευστοχεί από την άσπρη βούλα, 0-3.

21:03

76': ΓΚΟΛ για τον ΑΡΗ!

21:01

74': Κίτρινη στον Βαφέα.

21:01

74': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΡΗ! Ο Βαφέας ανατρέπει τον Μάνο.

20:58

71': Τρεις αλλαγές για τον Άρη, Μαντσίνι αντί Σίλβα, Γκαρσία αντί Μπερτόγλιο, Τζέγκο αντί Γκάμα.

20:53

66': Σημαντική ευκαιρία για τον ΟΦΗ, ο Στάρτζεον πλασάρει εντός περιοχής, κόντρα στον Μπεναλουάν και ο Σαρντινέρο κάνει το κοντινό πλασέ, για να φύγει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

20:49

62': Σουτ του Σαρντινέρο από θέση έξω δεξιά, άουτ.

20:47

60': Κίτρινη στον Μεγιάδο για επικίνδυνο παίξιμο στον Μπερτόγλιο.

20:45

58': Κίτρινη στον Σαντέ Σίλβα για δυνατό φάουλ στον Λυμπεράκη.

20:44

57': Γρίβας αντί Στάικου, πρώτη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

20:44

57': Κίτρινη στον Νέιρα για κλωτσιά από πίσω στον Γκάμα.