0
-
1
19:20

Από τον Δημήτρη Δημητρίου, που ήταν στο γήπεδο του Παναιτωλικού καλή συνέχεια, ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr. Αργότερα θα ακολουθήσει και η ανάλυση του αγώνα.

19:16

Τεράστια νίκη για τον Απόλλωνα Σμύρνης! Τρίποντο σαν 6ποντο για την "Ελαφρά Ταξιαρχία". Κερδίζει για πρώτη φορά σε επίπεδο Σούπερ Λίγκας 1 μέσα στο Αγρίνιο. Φτάνουν τους 12 βαθμούς οι "κυανόλευκοι" του Παράσχου, μένει στους 8 ο Παναιτωλικός.

19:15

Από τα δημοσιογραφικά (!) φωνάζουν κατά των ανθρώπων του Απόλλωνα και του Παράσχου, διαμαρτυρόμενοι για τη διαιτησία... Δεν έχουν δίκιο όμως.

19:12

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Παναιτωλικός - Απόλλων Σμύρνης 0-1.

19:11

Καθυστερήσεις στις καθυστερήσεις, φτάσαμε στο 100'!

19:10

Εξετάζεται η φάση από το VAR... Επιβεβαιώνεται το οφσάιντ.

19:09

90'+8: Τσιλούλης σε Ντάουντα, σουτ μέσα από την περιοχή στα δίχτυα. Είναι εκτεθειμένος. Οφσάιντ, σωστό.

19:08

90'+7: Κίτρινη στον Βάντερσον.

19:07

Πιέζει ο Παναιτωλικός, αλλά συνεχώς με γεμίσματα...

19:04

90'+2: Κίτρινη στον Βέρχουλστ.

19:03

90'+1: Οφσάιντ στον Αζάντι, σωστή υπόδειξη.

19:02

Εννέα τα λεπτά των καθυστερήσεων... Πέντε περίπου ήταν συνολικά η διακοπή από το VAR, άρα δεν είναι παράλογες.

19:01

90': Ευκαιρία για τον Παναιτωλικό. Ο Γιάκολις από τα αριστερά, η μπάλα στον Ταχάρ, σουτ μέσα από την περιοχή, σκαστό, δύο μέτρα έξω από το δεξί δοκάρι του Βέρχουλστ.

19:01

90': Τέταρτη αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Μπρούσιτς στη θέση του Κολ.

18:59

88': Δύο αλλαγές για τον Παναιτωλικό. Περέιρα αντί Τσιγγάρα και Αζάντι αντί Μεντίνα.

18:53

Πρέπει να ακυρωθεί και η κόκκινη που δόθηκε στον πάγκο για διαμαρτυρία.

18:53

Σωστά ακυρώθηκε το γκολ, ξεκίνησε από λάθος παίξιμο (αντί για οφσάιντ έπαιξαν σαν άουτ οι γηπεδούχοι). Σωστά δεν δόθηκε και πέναλτι γιατί υπήρχε υπόδειξη οφσάιντ αρχικά πριν την παράβαση πάνω στον Φατιόν. Μένει το Παναιτωλικός - Απόλλων Σμύρνης 0-1.

18:52

81': Τρίτη αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Μουνιέ αντί του Μπεντινέλι.

18:49

Διακοπή και έλεγχος μέσω VAR. Δεν υπάρχει γκολ, δεν υπάρχει πέναλτι. Έπαιξαν λάθος το οφσάιντ οι παίκτες του Παναιτωλικού σαν άουτ. Την έπαιξε με το χέρι ο Κνετ την μπάλα σε Ταχάρ και όχι με τα πόδια. Σωστή η απόφαση,

18:48

Και έχει δείξει πέναλτι υπέρ του Απόλλωνα Σμύρνης... Στην αρχή της φάσης πριν ξεκινήσει η επίθεση του Παναιτωλικού για παράβαση πάνω στον Φατιόν.

18:47

Ακυρώνεται μέσω VAR το γκολ.

18:45

Κόκκινη για διαμαρτυρία στον πάγκο του Απόλλωνα. Στον Έκτορα Μονεμβασιώτη. Και κίτρινη σε Καζναφέρη.

18:45

Ο Ντίας από τα αριστερά, συνεχόμενη αδυναμία της άμυνας του Απόλλωνα να απομακρύνει και ενώ ο Βέργος κάνει τσαφ, η μπάλα φτάνει στον Μεντόσα και από τη μικρή περιοχή στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

18:44

ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟ!

18:44

73': Οφσάιντ ο Φατιόν... Σωστό. Φωνές όμως από τον πάγκο του Απόλλωνα Σμύρνης για πέναλτι του Λιάβα πάνω στον Φατιόν.

18:43

Κίτρινη στον πάγκο του Απόλλωνα Σμύρνης, στον Έκτορα Μονεμβασιώτη για διαμαρτυρία.

18:42

Ατομική ενέργεια του Τσιλούλη από τα αριστερά, σουτ από πλάγια και μέσα στην περιοχή, δεν έχει δύναμη, εύκολα ο Κνετ.

18:42

71': Τρίτη αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Μεντόσα αντί του Ντουάρτε.