Τέλος αγώνα. Αστέρας Τρίπολης - Ατρόμητος 2-0

21:17

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

21:16

89': Κόρνερ για τον Αστέρα. Ο Ριέρα εκτελεί, ο Σουάρεζ παίρνει την κεφαλιά, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Γιαννιώτης.

21:15

88': Κίτρινη στον Μουνάφο.

21:12

Ο Μπαράλες αναλαμβάνει την εκτέλεση και με σκαφτό πλασέ στέλνει την μπάλα στο κέντρο του εστίας και στα δίχτυα.

21:12

85': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ! 2-0

21:11

84': Πέναλτι για τον Αστέρα. Ο Μουνάφο χώνεται μέσα στην περιοχή, βάζει σωστά το σώμα του και ο Ρισβάνης τον ανατρέπει.

21:08

82': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Ο Ούμπιδες εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

21:07

82': Διπλή αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Γκαρσία στη θέση του Κώτσιρα και ο Τιλίκα αντί του Κρεσπί.

21:01

73': Kόρνερ για τον Ατρόμητο. Ο Γκάλο εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

20:59

72': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Ρισβάνης στην θέση του Τομάσεβιτς.

20:53

66': Κίτρινη στον Αγκάγιεφ.

20:50

63': Ο Φερνάντεθ εκτελεί απευθείας το φάουλ, αλλά το σουτ που επιχειρεί δεν ανησυχεί τον Γιαννιώτη, ο οποίος μπλοκάρει εύκολα.

20:48

62': Κίτρινη στον Τομάσεβιτς.

20:47

61': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Σίτο αφήνει την θέση του στον Λουίς Φερνάντεθ.

20:46

59': Οφσάιντ ο Αγκάγιεφ.

20:44

57': Σκαφτή μπαλιά του Ιγκλέσιας, ο Ριέρα γίνεται αποδέκτης της μπάλας μέσα στην περιοχή, αλλά το πλασέ του Ισπανού, απομακρύνει ο Γιαννιώτης.

20:43

56': Τριπλή αλλαγή για τον Ατρόμητο. Οι Αγκάγιεφ, Χριστοδουλόπουλος και Ούμπιδες στις θέσεις των Χαρίση, Μουνίθ κα Μανούσου.

20:41

Τρίτο δοκάρι για τον Αστέρα στο σημερινό ματς.

20:39

52': Ο Ιγκλέσιας επιχειρεί ένα δυνατό βολέ έξω από την περιοχή, ο Γιαννιώτης βρίσκει την μπάλα με τα ακροδάχτυλα και στην συνέχεια χτυπά στο οριζόντιο δοκάρι.

20:32

'Εναρξη 2ου ημιχρόνου.

20:31

46': Αλλαγή για τον Ατρόμητο. Ο Κωτσόπουλος στην θέση του Ενσικουλού.

20:16

Τέλος πρώτου ημιχρόνου. Αστέρας Τρίπολης - Ατρόμητος 1-0

20:15

Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

20:12

42': Κόρνερ για τον Ατρόμητο. Ο Μουνίθ εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

20:10

41': Κίτρινη στον Καστάνιο.

20:10

40': Κόρνερ για τον Αστέρα. Ο Σίτο εκτελεί, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

20:09

40': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Κρεσπί, η μπάλα περνάει πάνω από το τείχος και ο Γιαννιώτης αποκρούει εντυπωσιακά σε κόρνερ.

20:05

36': Μεγάλη ευκαιρία και δεύτερο δοκάρι για τον Αστέρα! Κεφαλιά του Μπαράλες μέσα από την περιοχή, αποκρούει εντυπωσιακά ο Γιαννιώτης και στη συνέχεια η μπάλα βρίσκει στο δοκάρι.

19:59

Ο Κώτσιρας βγάζει την σέντρα από τα δεξιά, ο Μπαράλες κάνει την κεφαλιά-πάσα και ο Κρεσπί με πλασέ μέσα από την περιοχή στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

19:59

29': Γκολ για τον Αστέρα! 1-0

19:58

28': Κόρνερ για τον Αστέρα. Ο Κρεσπί εκτελεί, ο Ιγκλέσιας παίρνει την κεφαλιά μπλοκάρει ο ΓΙαννιώτης.

19:57

28': Ο Κρεσπί σουτάρει έξω από την περιοχή, η μπάλα κοντράρει και βρίσκει στο δοκάρι και στη συνέχεια περνάει κόρνερ.

19:49

19': Ο Ριέρα με ωραία προσπάθεια καταφέρνει και κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Γιαννιώτης.

19:48

18': Αναγκαστική αλλαγή για τον Αστέρα. Στην θέση του Γκόμες μπαίνει ο Ριέρα.

19:42

12': Ο Μουνίθ εκτελεί απευθείας το φάουλ, μπλοκάρει σταθερά ο Παπαδόπουλος.

19:36

6': Ο Κώτσιρας βγάζει την σέντρα από το δεξιά, ο Μπαράλες από το ύψος του πέναλτι επιχειρεί ένα ανάποδο ψαλίδι, αλλά είναι αδύναμο και μπλοκάρει εύκολα ο Γιαννιώτης.