Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

19:11

Τέλος αγώνα. Βόλος - Παναιτωλικός 0-0

19:10

90+6': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Βάντερσον μπαίνει στην θέση του Ταχάρ.

19:10

Τελικά δεν υπάρχει πέναλτι και δίνεται οφσάιντ.

19:09

Εξετάζεται μια φάση για πέναλτι από το VAR, σε μια προηγούμενη φάση.

19:06

90+1': Κίτρινη σε Μελίσσα και Περέα.

19:05

Τέσσερα είναι τα λεπτά του έξτρα χρόνου.

18:58

Διακοπή στο ματς, ο Περέιρα βρίσκεται στο έδαφος και έχει ματώσει.

18:56

81': Κόρνερ για τον Βόλο. Ο Νίνης εκτελεί, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:54

79': Ο Νίνης κάνει το σουτ έξω από την περιοχή, μπλοκάρει ο Μελίσσας.

18:51

76': Κόρνερ για τον Βόλο. Ο Νίνης εκτελεί, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:47

72': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Αζάντι μπαίνει στην θέση του Βέργου.

18:44

69': Ο Δουβίκας από το ύψος του πέναλτι πλασάρει, η μπάλα κοντράρει στα σώματα.

18:43

68': Σουτ του Νίνη, έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ.

18:41

67': Κόρνερ για τον Βόλο. Ο Νίνης εκτελεί, ο Δουβίκας παίρνει μια κακή κεφαλιά, η μπάλα ψηλά άουτ.

18:34

60': Ο Ουάρντα εκτελεί το πέναλτι, αλλά ο Μελίσσας αποκρούει εντυπωσιακά σε κόρνερ, πέφτοντας στην δεξιά γωνία του.

18:34

Η φάση εξετάζεται από το VAR.

18:33

58': Πέναλτι για τον Βόλο. Ο Περέιρα ανατρέπει μέσα στην περιοχή τον Περέα.

18:28

53': Διπλή αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Μάζουρεκ στην θέση του Μεντόζα και ο Περέιρα στην θέση του Γιάκολις.

18:26

51': Kόρνερ για τον Βόλο. Ο Νίνης εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

18:22

48': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Ο Μεντόσα εκτελεί, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:20

Έναρξη 2ου ημιχρόνου.

18:04

18:03

45+3': Κόρνερ για τον Βόλο. Ο Μαρτίνες εκτελεί, απομακρύνεται η μπάλα.

18:01

Τρία λεπτά ο έξτρα χρόνος.

17:59

43': Νέο καλό σουτ του Μαρτίνες έξω από την περιοχή, η μπάλα περνάει δίπλα από το δεξί δοκάρι.

17:58

42': Ο Μαρτίνες κάνει το πλασέ έξω από την περιοχή και ο Μελίσσας αποκρούει. Στη συνέχεια της φάσης ο Μπαρτόλο στέλνει την μπάλα άουτ.

17:51

35': Κίτρινη στον Κολόμπο.

17:45

29': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Νίνη, μπλοκάρει ο Μελίσσας.

17:43

28': Δεύτερη κίτρινη στον Τζανακάκη. Ο αμυντικός των φιλοξενούμενων ρίχνει στο έδαφος τον Ουάρντα που φεύγει στην αντεπίθεση. Με δέκα οι Αγρινιώτες.

17:41

26': Κόρνερ για τον Βόλο. Ο Μαρτίνες εκτελεί, ο Δουβίκας παίρνει την κεφαλιά, η μπάλα πολύ ψηλά άουτ.

17:37

Το ματς διακόπτεται καθώς ο Ουάρντα έχει ματώσει στο πρόσωπο.

17:36

21': Κίτρινη στον Τζανακάκη.

17:36

20': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Ο Μεντόσα εκτελεί, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.