21:32

21:31

Έξαλλοι πανηγυρισμοί των παικτών του Άρη. Παρών και ο πρόεδρος του Άρη Θόδωρος Καρυπίδης περιχαρής.

21:29

Μεγάλη νίκη για τον Άρη στο ντέρμπι της Θεσσαλονίκης, σωστή διαχείριση προβαδίσματος στο β' ημίχρονο και οι «κίτρινοι» με 26 βαθμούς προσπερνούν τον ΠΑΟΚ στη 2η θέση. Στους 24 μένει ο «Δικέφαλος του Βορρά».

21:29

90'+9: Λήξη του αγώνα, 1-0.

21:27

90'+7: Μπαγκαλιάνης αντί Γκάμα, τέταρτη αλλαγή του Άρη.

21:21

90'+1: Κίτρινη στον Γιαννούλη για φάουλ στον Σαντέ Σίλβα.

21:21

90': Οκτώ τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:19

88': Σουτ του Σαντέ Σίλβα εκτός περιοχής και δεξιά, ψηλά άουτ η μπάλα.

21:16

85': Ο Τσόλακ δίνει από δεξιά στον Αντρίγια Ζίβκοβιτς, που σουτάρει στην κίνηση, άουτ.

21:10

79': Τσόλακ αντί Σβαμπ, Εσίτι αντί Ντάγκλας Αουγκούστο, δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ.

21:06

76': Τρίτη αλλαγή για τον Άρη, Τζέγκο αντί Μπερτόγλιο.

21:06

75': Κίτρινη στον Μπεναλουάν που είχε έναν διαπληκτισμό με τον Γιαννούλη, όταν υποδείχθηκε αρχικά πέναλτι.

21:05

Και δεν υπάρχει πέναλτι τελικά.

21:04

Το VAR τσεκάρει τη φάση και θα πάει να δει το βίντεο ο ίδιος ο Ολλανδός ρέφερι Νίχαους.

21:02

71': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟΚ! Ο Τζόλης φαίνεται να πέφτει μόνος του, δεν τον βρίσκει ο Σούντγκρεν.

20:57

67': Κίτρινη στον Σαντέ Σίλβα.

20:53

63': Αναγκαστική η πρώτη αλλαγή του ΠΑΟΚ, ο Κρέσπο στη θέση του Ουαγκέ.

20:53

Ο Ουαγκέ στο μεταξύ χτύπησε στη φάση που έδιωξε την μπάλα πάνω στη γραμμή και θα φύγει τραυματίας από το ματς.

20:52

62': Και Σαντέ Σίλβα αντί του Γκαρσία, δεύτερη αλλαγή για τους «κίτρινους».

20:52

61': Λόπεθ αντί Μάνου, πρώτη αλλαγή για τον Άρη.

20:51

60': Ο Μπερτόγλιο πλασάρει τον Πασχαλάκη στο τετ α τετ, πάνω στη γραμμή διώχνει ο Ουαγκέ, αλλά ως μη γενόμενη η φάση γιατί έχει υποδειχθεί σε θέση οφσάιντ ο Αργεντινός. Καλυπτόταν πάντως ο Μπερτόγλιο.

20:46

56': Σπουδαία ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, σουτ του Σβιντέρσκι από θέση μέσα δεξιά, ελάχιστα δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα.

20:42

51': Σουτ του Α. Ζίβκοβιτς από δεξιά της περιοχής, κοντράρει στον Μπεναλουάν η μπάλα, μπλοκάρει ο Μπουσέ.

20:37

46': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Ματίγια, ψηλά άουτ η μπάλα.

20:36

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.