-
6
16:52

16:51

Σαρωτικός ο Ολυμπιακός με έξι διαφορετικούς σκόρερ έφτασε στο επιβλητικό 0-6 επί της Λαμίας και με 28 βαθμούς διατηρείται στην κορυφή της SL1. Το πάλεψε όσο μπορούσε η ελλιπέστατη Λαμία, δεν απέφυγε όμως τη βαριά ήττα και παραμένει ουραγός.

16:51

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-6.

16:50

90'+4: Ο Σουντανί προσπαθεί με ένα εκπληκτικό γυριστό σουτ να σκοράρει από κοντά, άουτ.

16:49

90'+3: Σουτ του Ραντζέλοβιτς από θέση μέσα δεξιά, σε κόρνερ διώχνει ο Θεοδωρόπουλος. Αυτό περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

16:47

90'+1: Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:45

Ελέγχεται η φάση στο VAR, μετρά κανονικά το γκολ.

16:43

Ο Ανδρούτσος κάνει ωραία σέντρα από δεξιά, με προβολή ο Μασούρας σκοράρει με τη σειρά του, 0-6.

16:43

87': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

16:40

85': Βλαχομήτρος αντί Αραμπούλι, Κωστίκας αντί Ντέλετιτς, δύο αλλαγές για τη Λαμία.

16:40

Ο Ραντζέλοβιτς τη σέντρα από δεξιά, αφύλακτος ο Κάιπερς με κεφαλιά γράφει το 0-5.

16:39

83': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

16:38

Ο Σουντανί ευστοχεί από την άσπρη βούλα, 0-4.

16:38

82': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

16:37

81': Και με δεύτερη κίτρινη αποβάλλεται ο Σαραμαντάς.

16:37

81': Το καταλογίζει το πέναλτι ο Βάτσιος.

16:35

80' Θα πάει να το δει ο ρέφερι, υπάρχει χέρι.

16:35

79': Ο Ραντζέλοβιτς διαμαρτύρεται για χέρι του Σαραμαντά εντός περιοχής, περιμένει το VAR ο Βάτσιος.

16:33

77': Σουτ του Σουντανί από θέση μέσα αριστερά, πέφτει και μπλοκάρει ο Θεοδωρόπουλος.

16:32

76': Μακρινό σουτ του Μπουχαλάκη, άουτ.

16:30

75': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Ολυμπιακού, Κάιπερς αντί Τιάγκο Σίλβα.

16:29

73': Κίτρινη στον Σαραμαντά.

16:26

70': Κόρνερ παραχωρεί ο Τζανετόπουλος για τον Ολυμπιακό, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:21

66': Ανδρούτσος αντί Ραφίνια, Παπαδόπουλος αντί Σεμέδο, άλλες δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό.

16:20

65': Στο οριζόντιο δοκάρι καταλήγει η μπάλα από την εκτέλεση του Ντέλετιτς! Χάνει την ευκαιρία να μειώσει η Λαμία.

16:19

64': Και δίνει το πέναλτι για τη Λαμία.

16:18

62': Ο διαιτητής Βάτσιος θα δει τη φάση στο VAR, έχει κάνει χέρι ο Ραντζέλοβιτς.

16:17

62': Σουντανί αντί Ελ Αραμπί, δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

16:16

60': Κόρνερ κερδίζει ο Τσούκαλος για τη Λαμία, φωνές για χέρι του Ραντζέλοβιτς μετά την εκτέλεση του Ντέλετιτς.

16:14

59': Ωραία ενέργεια και σκαφτό πλασέ του Τιάγκο Σίλβα, μπλοκάρει ο Θεοδωρόπουλος.

16:11

56': Μεγάλη ευκαιρία για τη Λαμία, ο Τσούκαλος σεντράρει από αριστερά, κοντινή προβολή του αφύλακτου Βασιλακάκη, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

16:11

55': Σουτ του Αραμπούλι στην κίνηση από το ύψος του πέναλτι, ψηλά άουτ η μπάλα.

16:08

52': Ορθή υπόδειξη οφσάιντ στον Ελ Αραμπί.

16:01

46': Πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό, Πέπε αντί Εμβιλά.

16:01

46': Δύο αλλαγές για τη Λαμία, Τσούκαλος αντί Παλαβαντισβίλι, Βασιλακάκης αντί Μπουλούλη.