Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr. Από τον Δημήτρη Δημητρίου, που ήταν στη Ριζούπολη, καλή συνέχεια.

Τέλος αγώνα, αποτέλεσμα Απόλλων Σμύρνης - ΑΕΚ 3-4.

Σηκώνει ο βοηθός τη σημαία για οφσάιντ. Με το VAR αποφασίζουν ότι υπάρχει οφσάιντ... Την παίρνει πίσω και την κάρτα. Ο Μουνιέ ήταν ελάχιστα εκτεθειμένος.

19:07

Χέρι Παουλίνιο και κίτρινη κάρτα...

19:06

90'+5: ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

19:05

Πλασαριστά η εκτέλεση του κόρνερ, ο Μουνιέ τη σέντρα από τα δεξιά, κεφαλιά Μπαξεβανίδη και 3-4.

19:05

90'+4: ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

19:04

Κόρνερ για τον Απόλλωνα Σμύρνης.

19:01

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

19:01

90': Πέμπτη αλλαγή και για τον Απόλλωνα Σμύρνης από τον Παράσχο. Ο Καραγκούνης αντί του Ιωαννίδη.

19:01

89': Κόρνερ για τον Απόλλωνα με τον Μουνιέ από τα αριστερά, κεφαλιά Λισγάρα από το ύψος του πέναλτι, άουτ.

18:59

Αντεπίθεση της ΑΕΚ με τον Τάνκοβιτς να παίζει το 1-2 με τον Ολιβέιρα, σουτ από θέση τετ α τετ μέσα από την περιοχή και αριστερά στα δίχτυα, 2-4. Από την αδυναμία του Κολ να κρατήσει την μπάλα στο κένρο ξεκίνησε η φάση.

18:59

88': ΓΚΟΛ για την ΑΕΚ!

18:55

85': Κίτρινη στον Ινσούα (σούταρε και πέταξε την μάλα μακριά για καθυστέρηση μετά από υπόδειξη φάουλ υπέρ του Απόλλωνα, σωστή η κάρτα).

18:52

82': Πέμπτη και τελευταία αλλαγή από τον Καρέρα για την ΑΕΚ. Ο Ινσούα αντί του Μιτάι.

18:51

80': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Μουνιέ στη θέση του Φερνάντεθ.

18:49

78': Κίτρινη στον Κρίστισιτς (φάουλ στον Ιωαννίδη).

18:48

77': Οφσάιντ ο Ιωαννίδης, σωστή υπόδειξη...

18:47

Θα έχουν τεράστιο ενδιαφέρον τα επόμενα λεπτά... Ο Απόλλων Σμύρνης είναι καλύτερος στο β' ημίχρονο και με τον Ντάουντα πλέον έχει γίνει πιο επιθετικός

18:44

74': Κόρνερ για την ΑΕΚ... Ο Μάνταλος από τα αριστερά, ο Βέρχουλστ εύκολα και σταθερά.

18:41

71': Διπλή αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Μπρούσιτς αντί Τσαμπούρη και Ντάουντα αντί Κιτόκο.

18:40

70': Κίτρινη στον Τάνκοβιτς <(φάουλ σε Κολ).

18:40

69': Διπλή μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ. Σουτ Τόνκοβιτς μέσα από την περιοχή, διώχνει ο Βέρχουλστ, στην επαναφορά σουτ από κοντά ο Σακχοφ

18:38

Τρεις αλλαγές η ΑΕΚ μαζί. Ολιβέιρα αντί Ανσαριφάρντ, Γαλανόπουλος αντί Σιμόες και Κρίστισιτς αντί του Μάνταλου.

18:37

Φάουλ για την "Ελαφρά Ταξιαρχία" από τα δεξιά, ο Κολ με φάλτσα το γέμισμα, κεφαλιά Τσαμπούρη και μειώνει σε 2-3.

18:37

66': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

18:35

64': Βγαίνει στην κόντρα η ΑΕΚ με τον Μάνταλο, άψυχο πλασέ στο ύψος του ημικύκλιου, βγαίνει ο Βέρχουλστ, εύκολα μαζεύει, πήγε να του περάσει την μπάλα από πάνω ο αρχηγός της Ένωσης.

18:34

63': Οφσάιντ ο Τσιλούλης, σωστή υπόδειξη.

18:33

62': Φάουλ πάνω στον Ιωαννίδη από τον Σιμόες, έξω από την περιοχή και στα αριστερά του ημικύκλιου, δεν το δίνει ο ρέφερι. Φωνές από τον πάγκο του Απόλλωνα. Και στα καπάκια χέρι του Σβάρνα, τίποτα ξανά ο Γκορτσίλας.

18:31

60': Ο Κολ κλέβει από τον Τάνκοβιτς, σουτ από το ημικύκλιο και αριστερά, άουτ.

18:29

Επιστρέφει ο Ανσαριφάρντ στο ματς...

18:26

Στο έδαφος ο Ανσαριφάρντ, σφαδάζει. Μετά από εναέρια διεκδίκηση της μπάλας με τον Λισγάρα, δεν πάτησε καλά. Διακοπή για 2', Με δέκα προσωρινά η ΑΕΚ.

18:24

53': Φάουλ Λιβάγια από τα αριστερά, ένα μέτρο από τη γραμμή της περιοχής του Απόλλωνα, η μπάλα δεν απομακρύνεται, γυρίζει ο Σιμόες με ψαλιδάκι από το πρώτο δοκάρι, κεφαλιά Ανσαριφάρντ από το ύψος του πέναλτι, ο Βέρχουλστ μπλοκάρει.

18:21

51': Γύρισμα Τάνκοβιτς από τα αριστερά, εύκολα στην αγκαλιά του Βέρχουλστ.

18:16

46': Έναρξη β' ημιχρόνου στη Ριζούπολη.

18:16

46': Αλλαγή για τον Απόλλωνα Σμύρνης. Ο Τσιλούλης αντί Χουχούμη.

18:16

46': Αλλαγή για την ΑΕΚ. Ο Τάνκοβιτς στη θέση του Γκαρσία.