-
0
21:22

21:21

Αποτελεσματικός ο ΠΑΟ κόντρα στον ΠΑΣ, τρίτη σερί νίκη και με 18 βαθμούς παγιώνεται στην 5η θέση. Άξιζαν ένα γκολ οι μαχητικοί Ηπειρώτες.

21:20

90'+3: Λήξη του αγώνα, 2-0.

21:18

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:17

90': Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Παναθηναϊκός, Ιωαννίδης αντί Μακέντα.

21:16

89': Κίτρινη στον Καρτάλη για αγκωνιά στον Εμμανουηλίδη.

21:13

86': Σέντρα του Ελευθεριάδη από αριστερά, κεφαλιά του Δούμτση, άουτ.

21:11

84': Κίτρινη στον Ζαγαρίτη.

21:10

83': Τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα, Δούμτσης αντί Κάστρο.

21:08

81': Τέταρτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό, Καρλίτος αντί Βιγιαφάνιες.

21:07

80': Εκτελεί το κόρνερ ο Καρτάλης, η μπάλα καταλήγει στον Σιόντη, που σουτάρει δυνατά από μακρινή απόσταση, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι φεύγει αυτή.

21:06

80': Κόρνερ για τον ΠΑΣ παραχωρεί ο Σάντσες.

21:05

78': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΣ! Δυνατό μακρινό σουτ του Σάλιακα, η μπάλα στο αριστερό δοκάρι κι εν συνεχεία ο Ελευθεριάδης δεν μπορεί να πλασάρει σωστά σε κενή εστία.

21:02

75': Σημαντική ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα, ο Παμλίδης από αριστερά πασάρει στον Πίρσμαν που σουτάρει από κοντά, διώχνει ο Διούδης. Στη συνέχεια, σουτ του Σιόντη και βάζει την κόντρα ο Σένκεφελντ.

20:58

72': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟ, Εμμανουηλίδης αντί Χατζηγιοβάνη, Σερπέζης αντί Κουρμπέλη.

20:57

70': Συρτό σουτ του Μακέντα από θέση έξω δεξιά, πέφτει και μπλοκάρει ο Χουτεσιώτης.

20:56

69': Αφύλακτος ο Νάουμετς, σουτάρει δυνατά εκτός περιοχής, πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπάλα.

20:52

65': Δυνατό σουτ του Σάντσες εκτός περιοχής και δεξιά, κόντρα στον Εραμούσπε και κόρνερ για τον ΠΑΟ. Αυτό περνά ανεκμετάλλευτο.

20:51

64': Λάθος του Ζαγαρίτη εντός περιοχής, αλλά πολύ άστοχο το σουτ του Ελευθεριάδη.

20:48

61': Κίτρινη στον Μακέντα για αγκωνιά στον Παντελάκη.

20:48

60': Νάουμετς αντί Μπρένερ, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΣ.

20:47

Ο Χατζηγιοβάνης σεντράρει από αριστερά, ο Αϊτόρ κατεβάζει την μπάλα, πλασάρει, κόντρα στον Πίρσμαν και νέο πλασέ του Αϊτόρ από πλάγια δεξιά, 2-0.

20:46

59': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!