0
21:53

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

21:50

Τουλάχιστον έδωσε ένα βαθμό στην Ελλάδα ο ΠΑΟΚ, που παρέμεινε αήττητος μέσα στην Τούμπα με ισπανικές ομάδες. Τερματίζει τρίτος και δεν συνεχίζει, όπως ούτως ή άλλως δεδομένο και πριν από το ματς. Έτσι κλείνει η φετινή ευρωπαϊκή πορεία των Θεσσαλονικέων και μια ισοπαλία. Η Γρανάδα έπαιξε φουλ επίθεση στο τέλος και λίγο έλειψε ο ΠΑΟΚ να το εκμεταλλευτεί και να σκοράρει.

21:49

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΠΑΟΚ - Γρανάδα 0-0.

21:49

Εκτελείται από δεξιά ο Α. Ζίβκοβιτς, απομακρύνεται η μπάλα.

21:48

90'+5: Μεγάλη ευκαιρία για τους "Ασπρόμαυρους"! Κόντρα του ΠΑΟΚ, ο Κρέσπο με τον Σβιντέρσκι, σουτ από τη μικρή περιοχή και δεξιά, ο Ααρόν σε κόρνερ.

21:47

90'+4: Κόρνερ για τη Γρανάδα από τα αριστερά, διώχνει η άμυνα του ΠΑΟΚ...

21:45

90'+1: Κόρνερ για την Γρανάδα, εκτελεί ο Ματσίς από τα δεξιά και νέο κόρνερ. Από την ίδια πλευρά με τον ίδιο εκτελεστή, η μπάλα απομακρύνεται.

21:44

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

21:43

90': Οφσάιντ ο Χερμάν, σωστή υπόδειξη.

21:40

Γύρισμα Νέβα από τα αριστερά, ο Πασχαλάκης μπλοκάρει προ του Σολδάδο.

21:39

86': Κίτρινη στον Πέρες (για μαρκάρισμα σε Α. Ζίβκοβιτς).

21:39

86': Ακόμα ένας επιθετικός για τη Γρανάδα στην τελευταία της αλλαγή. Ο Σολδάδο μέσα, Μπράις έξω.

21:38

84': Ο Μουργκ για τον Α. Ζίβκοβιτς, απελπιστικά ψηλά άουτ. Από το ύψος της περιοχής.

21:36

83': Ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ. Ο Α. Ζίβκοβιτς σε Σβιντέρσκι, σουτ με τη μία από τα αριστερά του ημικύκλιου, η μπάλα δύο μέτρα έξω από το δεξί δοκάρι της Γρανάδα.

21:34

81': Αλλαγή για τον ΠΑΟΚ. Ο Σβιντέρσκι στη θέση του Τσόλακ.

21:33

80': Κόρνερ για τη Γρανάδα. Από τα δεξιά ο Ματσίς, με τις γροθιές απομακρύνει ο Πασχαλάκης.

21:29

76': Δύο αλλαγές για τη Γρανάδα. Γκοναλόν αντί Μίγια, Ματσίς αντί Σόρο.

21:27

74': Κίτρινη στον Τσόλακ (για "θέατρο", σωστή η κάρτα).

21:26

73': Σουτ από τον Αουγκούστο, συρτό, άστοχο, αλλά τουλάχιστον ήταν μια τελική για τον ΠΑΟΚ.

21:23

Στο 70' πια στην Τούμπα... Βελτιωμένος στον β' ημίχρονο ο ΠΑΟΚ. Έχει περιορίσει τη Γρανάδα, πιέζοντας πιο ψηλά και κλείνοντας χώρους, ενώ προσπαθεί με στημένες φάσεις να κάνει φάσεις, άσχετα αν δεν τα καταφέρνει ως προς τις τελικές. Είναι όμως πιο κινητικοί οι "ασπρόμαυροι".

21:20

67': Δύο αλλαγές για τη Γρανάδα. Οι Σουάρες, Νέβα μέσα Κένεντι και Σάντσες.

21:19

66': Νέο κόρνερ για τον ΠΑΟΚ. Από τα δεξιά ο Α. Ζίβκοβιτς στην εκτέλεση, υπάρχει επιθετικό φάουλ στην εξέλιξη της φάσης.

21:18

65': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, από τα αριστερά ο Μουργκ, περνά ανεκμετάλλευτο.

21:16

63': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Αουγκούστο αντί Εσίτι και ο Ουαγκέ αντί Λύρατζη.

21:14

61': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ από τα αριστερά ο Μουργκ, εύκολα η μπάλα βγαίνει από τα καρέ της Γρανάδα.

21:08

55': Εκτελεί από τα αριστερά το κόρνερ ο Μουργκ, υπάρχει επιθετικό φάουλ.

21:07

54': O Tσόλακ, σε Ελ Καντουρί, ο Μουργκ, σουτ από θέση μέσα αριστερά, ο Ααρόν σε κόρνερ...

21:05

52': Λάθος Εσίτι, οι παίκτες της Γρανάδα κερδίζουν την μπάλα, ο Πασχαλάκης διώχνει ασταθώς βγαίνοντας από τα αριστερά και πιάνει την μπάλα εκτός περιοχής προ του Πουέρτας, δεν δίνεται το φάουλ, συνεχίζεται η φάση, αλλά οι φιλοξενούμενοι δεν μπορούν να κάνουν τελική.

21:01

47': Ο Πασχαλάκης βγαίνει και διώχνει προ του Κένεντι σε θέση μέσα αριστερά, έχει χτυπήσει ο τερματοφύλακας του ΠΑΟΚ. Μικρή διακοπή. Καθαρή η φάση.

20:59

46': Έναρξη β' ημιχρόνου.

20:59

46': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ. Οι Α. Ζίβκοβιτς και Τσιγγάρας στις θέσεις Τζόλη και Κούτσια.