1
19:37

Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

19:11

Απίστευτο φινάλε, με τον Βόλο να παίρνει τον βαθμό της ισοπαλίας με δέκα παίκτες, στο φινάλε με γκολ του Περέα.

19:10

Τέλος του ματς. Αστέρας Τρίπολης - Βόλος 1-1

19:07

90+5': Αλλαγή για τον Βόλο. Στην θέση του Ουάρντα ο Κιάκος.

19:06

Ο Μπαρτόλο βγαίνει απέναντι από τον Παπαδόπουλο, ο οποίος σταματάει το σουτ του. Στη συνέχεια, η μπάλα φτάνει στον Περέα, ο οποίος σπρώχνει την μπάλα στα δίχτυα.

19:06

94': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΟΛΟ! 1-1

19:03

Πέντε λεπτά ο έξτρα χρόνος.

19:02

90': Αποβάλλεται ο Φεράρι με δεύτερη κίτρινη.

18:57

85': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Γκαρσία στην θέση του Κρέσπι.

18:57

84': Κίτρινη στον προπονητή του Βόλου, Άνχελ Λόπεθ, για διαμαρτυρία.

18:53

81': Κίτρινη στον Τιλίκα.

18:52

80': Αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Τασουλής στην θέση του τραυματία Άλβαρεζ.

18:50

78': Ο Κώτσιρας έκανε την σέντρα και ο Σάντσες με προβολή παραλίγο να βάλει την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του, αλλά ο Κλέιμαν απομάκρυνε.

18:49

77': Οφσάιντ ο Τιλίκα.

18:48

76': Κόρνερ για τον Βόλο. Ο Ριένστρα εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

18:46

74': Οφσάιντ ο Κρέσπι.

18:43

71': Κίτρινη στον Καστάνο.

18:41

69': Κίτρινη στον Μπαράλες.

18:38

66': Διπλή αλλαγή για τον Αστέρα. Ο Βαλιέντε στην θέση του Ιγκλέσιας και ο Τιλίκα στην θέση του Σίτο.

18:36

64': Ο Δουβίκας κοντρολάρει ωραία την μπάλα στο ημικύκλιο της περιοχής και σουτάρει, η μπάλα περνάει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

18:31

59': Κόρνερ για τον Αστέρα. Ο Γκόμεζ εκτελεί, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:31

58': Ο Σίτο κάνει το σουτ από πλεονεκτική θέση, η μπάλα κοντράρει και φεύγει κόρνερ.

18:25

53': Κίτρινη στον Άλβαρες.

18:25

52': Ο Μπαράλες αναλαμβάνει την εκτέλεση και πλασάρει στην αριστερή γωνία, αλλά ο Κλέιμαν αποκρούει.

18:24

51': Κίτρινη στον Φεράρι.

18:22

Δίνει πέναλτι. Φαίνεται η μπάλα να βρίσκει στο χέρι του Δουβίκα.

18:21

Πάει να το δει στο μόνιτορ ο διαιτήτης Τζήλος.

18:20

Το παιχνίδι σταματάει. Γίνεται έλεγχος από το VAR. Για πιθανό πέναλτι υπερ του Αστέρα σε χέρι του Δουβίκα.

18:19

47': Κόρνερ για τον Αστέρα. Ο Γκόμεζ εκτελεί, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:18

Έναρξη 2ου ημιχρόνου.

18:17

46': Αλλαγή για τον Βόλο. Ο Περέα στην θέση του Μαρτίνες.

18:02

Τέλος πρώτου ημιχρόνου. Αστέρας Τρίπολης - Βόλος 1-0.

18:02

45+2': Κίτρινη στον Νίνη.

18:01

45': O Κώτσιρας κάνει την σέντρα από τα δεξιά, ο Μπαράλες παίρνει την κεφαλιά, η μπάλα άουτ.

18:01

'Ενα λεπτό ο έξτρα χρόνος.

17:57

42': Σουτ στη κίνηση από τον Ιγκλέσιας έξω από την περιοχή, η μπάλα περνάει πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

17:56

41': Κόρνερ για τον Αστέρα. Ο Γκόμες εκτελεί και πάλι, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

17:54

40': Κόρνερ για τον Αστέρα. Ο Γκόμες εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται σε νέο κόρνερ.

17:52

37': Σουτ του Μαρτίνες έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ.

17:46

31': Κίτρινη στον Κολόμπο.

17:42

27': Μακρινή απευθείας εκτέλεση φάουλ από τον Νίνη, η μπάλα ψηλά άουτ.

17:41

26': Κίτρινη στον Ιγκλέσιας.

17:40

Ο Μπαράλες αναλαμβάνει την εκτέλεση και στέλνει την μπάλα στα δίχτυα.

17:39

24': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ! 1-0

17:38

Η φάση ελέγχεται από το VAR για ενδεχόμενο οφσάιντ στην αρχή της φάσης. Επιβεβαιώνεται ότι δεν υπάρχει οφσάιντ. Άρα ισχύει η απόφαση για πέναλτι.

17:37

22': Πέναλτι για τον Αστέρα! Ο Κολόμπο ανατρέπει τον Μπαράλες μέσα στην περιοχή.

17:28

14': Κόρνερ για τον Αστέρα. Ο Γκόμες εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.