-
0
19:12

19:10

Καλύτερος με το αριθμητικό μειονέκτημα ο ΠΑΟΚ, πέμπτη σερί νίκη και με 24 βαθμούς ανεβαίνει ξανά στη 2η θέση. Μόνο μία φορά απείλησαν οι Αρκάδες με παίκτη παραπάνω, μένουν στην 7η θέση με 12 πόντους.

19:09

90'+4: Λήξη του αγώνα, 2-0.

19:08

90'+3: Κίτρινη στον Μουργκ.

19:05

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:03

89': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Γκόμες, πέφτει και μπλοκάρει ο Πασχαλάκης.

19:03

88': Μουργκ αντί Α. Ζίβκοβιτς, Κρέσπο αντί Τζόλη, δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ.

19:02

87': Δεν φαίνεται να μπορεί να βγάλει αντίδραση ο Αστέρας.

18:56

81': Από μία κίτρινη σε Α. Ζίβκοβιτς και Τασουλή.

18:52

78': Γκόμες αντί Μπόρχα Φερνάντεθ, Τζίμας αντί Σίτο, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Αστέρα Τρίπολης.

18:50

76': Κίτρινη στον Ουαγκέ για φάουλ στον Σίτο.

18:47

73': Κίτρινη στον Σβαμπ, σταματά με φάουλ τον Τιλίκα στην αντεπίθεση.

18:45

Ο Αντρίγια Ζίβκοβιτς ευστοχεί από την άσπρη βούλα, 2-0.

18:45

70': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:44

69': Κίτρινη στον Πασαλίδη.

18:44

69': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟΚ! Ο Τζόλης πέφτει στην περιοχή από κράτημα του Πασαλίδη.

18:43

68': Τσιγγάρας αντί Σβιντέρσκι, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

18:40

Ο Τζόλης σουτάρει φαλτσαριστά λίγο έξω από την περιοχή και αριστερά, στη δεξιά γωνία του Παπαδόπουλου καρφώνεται η μπάλα, 1-0. Ωραίο γκολ.

18:39

64': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΟΚ!

18:38

63': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα! Γύρισμα του Γκαρθία από δεξιά, σουτ στην κίνηση του Κρέσπι κι ελάχιστα δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα.

18:35

61': Κίτρινη στον Μπόρχα Φερνάντεθ για πάτημα στον Σβιντέρσκι.

18:34

60': Ιγκλέσιας αντί Bαλιέντε, Πασαλίδης αντί Σουάρεθ, Τασουλής αντί Άλβαρες, τρεις αλλαγές για τον Αστέρα Τρίπολης.

18:34

59': Κίτρινη στον Σβιντέρσκι για δυνατό φάουλ στον Καστάνο από πίσω.

18:32

57': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΟΚ! Ο Αντρίγια Ζίβκοβιτς εκτελεί το δεύτερο κόρνερ, η μπάλα καταλήγει στον ίδιο, που σεντράρει με φάλτσο, στο αριστερό δοκάρι η μπάλα.

18:31

56': Κόρνερ παραχωρεί ο Σουάρεθ μετά από ωραία ενέργεια του Α. Ζίβκοβιτς από δεξιά. Εκτελεί ο ίδιος, νέο κόρνερ...

18:27

52': Εκτελεί ο Α. Ζίβκοβιτς από αριστερά, δυνατή κεφαλιά του Σβαμπ και λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι περνά η μπάλα. Καλή στιγμή για τον ΠΑΟΚ.

18:26

51': Σέντρα Τζόλη από αριστερά, σε κόρνερ διώχνει ο Παπαδόπουλος.

18:21

47': Οφσάιντ ο Τζόλης, σωστή υπόδειξη.

18:20

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.