-
1
23:56

23:54

Καταδικαστική ήττα για τον κακό ΠΑΟΚ, αφού την ίδια στιγμή η Αϊντχόφεν πήρε το διπλό στη Γρανάδα με 1-0. Αποκλεισμός, λοιπόν, για τους Θεσσαλονικείς, καθώς η Γρανάδα έχει 10 βαθμούς, 9 η PSV, 5 ο ΠΑΟΚ και 4 η Ομόνοια. Διαδικαστικό χαρακτήρα θα έχει το ματς στην Τούμπα με τη Γρανάδα.

23:53

90'+5: Λήξη του αγώνα, 2-1.

23:47

90': Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:42

85': Ασαντέ αντί Λοΐζου, ολοκληρώνονται οι αλλαγές της Ομόνοιας.

23:41

Ο Ζόρντι Γκόμεθ ευστοχεί από την άσπρη βούλα, 2-1.

23:41

84': ΓΚΟΛ για την ΟΜΟΝΟΙΑ!

23:40

83': ΠΕΝΑΛΤΙ για την ΟΜΟΝΟΙΑ! Ο Λοϊζου πέφτει στην περιοχή από σπρώξιμο του Ελ Καντουρί.

23:38

81': Σουτ από μακριά του Μουργκ, κόντρα και κόρνερ για τον ΠΑΟΚ, που περνά ανεκμετάλλευτο.

23:36

79': Μπίσεσβαρ αντί Τσιγγάρα, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

23:31

74': Κίτρινη στον Γιαννούλη για φάουλ στον Λοΐζου.

23:25

68': Γύρισμα του Α. Ζίβκοβιτς από δεξιά, σουτ στην κίνηση του Τζόλη, άουτ.

23:21

64': Κίτρινη στον Αντρίγια Ζίβκοβιτς για διαμαρτυρία.

23:15

59': Ντούρις αντί Σενέ, Ζόρντι Γκόμεθ αντί Κουσουλού, Λέτσιακς αντί Κίκο, τρεις αλλαγές για την Ομόνοια.

23:13

56': Κίτρινη στον Κρέσπο, σταματά με φάουλ τον Λοΐζου στην αντεπίθεση.

23:12

55': Σουτ του Μουργκ εκτός περιοχής και δεξιά, αιφνιδιάζεται και δεν αποκρούει σωστά ο Φαμπιάνο, δεν μπορεί ο Σβιντέρσκι από κοντά να επωφεληθεί.

23:07

50': ΔΟΚΑΡΙ για την ΟΜΟΝΟΙΑ! Ο Σενέ νικιέται σε πρώτο χρόνο από τον Ζίβκοβιτς στο τετ α τετ και στην επαναφορά ο Τζιονή σουτάρει, βάζει την κόντρα ο Βαρέλα και η μπάλα στο δεξί δοκάρι.

23:04

47': Σημαντική ευκαιρία για τον ΠΑΟΚ, εκτελεί κόρνερ από δεξιά ο Α. Ζίβκοβιτς, κεφαλιά του Βαρέλα και αφύλακτος στο δεύτερο δοκάρι αστοχεί με κοντινή προβολή ο Ελ Καντουρί.

23:03

46': Γιαννούλης αντί Ουαγκέ, Μουργκ αντί Σβαμπ, δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ.