Καλή συνέχεια από το a-sports.gr.

19:09

Τέλος του ματς. ΑΕΛ -Άρης 0-3

19:09

Πανέμορφη ατομική κίνηση του Σίλβα, ο οποίος στην συνέχεια πλασάρει εξαιρετικά για το 0-3.

19:09

96': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ! 0-3

19:08

95': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Ο Γλινός εκτελεί, και ο Τρούγιτς πλασάρει αλλά ο Σιαμπάνης σώζει και πάλι

19:05

92': Κίτρινη στον Φίλιπ.

19:04

Πέντε λεπτά θα είναι οι καθυστερήσεις.

19:03

90': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Μπακαλιάνης στην θέση του Γκαρσία.

18:58

85': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Ο Τόρζε εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται.

18:56

83': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Ο Φίλιπ εκτελεί, περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:54

81': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Γλυνός στην θέση του Σπαρβ.

18:53

80': Οφσάιντ ο Τόρζε.

18:50

77': Διπλή αλλαγή για τον Άρη. Ο Λόπεθ στην θέση του Μάνου και ο Μαντσίνι στην θέση του Γκάμα.

18:46

Από το κόρνερ, ο Ρόουζ γίνεται κάτοχος της μπάλας στο ύψος του πέναλτι, γυρίζει και σουτάρει, ο Νάγκι αποκρούει και ο Μάνος ανενόχλητος παίρνει το "ριμπάουντ" και κάνει το 0-2. Δεύτερο γκολ για τον Μάνο στο σημερινό ματς.

18:46

73': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ! 0-2

18:45

72': Κίτρινη στον Γκάμα.

18:42

69': Διπλή αλλαγή για τον Άρη. Ο Σίλβα στην θέση του Μπερτόγλιο και ο Κάτσε στην θέση του Σάσα.

18:41

Αποβάλλεται ένας συνεργάτης του Τάτση.

18:38

Δεν υπάρχει γκολ, ο διαιτητής Καραντώνης θεωρεί πως ο παίκτης του Άρη επηρεάζει την φάση. Παραμένει το 0-1.

18:37

Εξετάζεται από το VAR το γκολ του Αργεντινού, για το αν επηρεάζει τη φάση ο Μπερτόλιο την ώρα που σουτάρει ο Γκαρσία.

18:36

Ο Γκαρσία με εξαιρετική ενέργεια μέσα στην περιοχή, κρατάει την μπάλα, ντριμπλάρει και εκτελεί τρομερά με το αριστερό για το 0-2.

18:35

62': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ! 0-2

18:34

61': Eξαιρετικό αριστερό σουτ του Φίλιπ από διαγώνια αριστερά, ο Σιαμπάνης παρότι έχει τρεις παίκτες μπροστά του θα αντιδράει υπέροχα και απομακρύνει.

18:33

60': O Tρούγιτς από πλεονεκτική θέση σουτάρει, απομακρύνει με το πόδι ο Σιαμπάνης.

18:30

57': Κίτρινη στον Μούζεκ.

18:26

53': Τριπλή αλλαγή για την ΑΕΛ. Ο Πινακάς αντί του Πλατέλλα, ο Γκαζάλ αντί του Ηλιάδη και ο Τόρζε αντί του Κωστή.

18:25

52': Oφσάιντ ο Μάνος.

18:23

50': Οφσάιντ ο Ντουρμισάι. Σωστή υπόδειξη.

18:20

47': Αποβάλλεται ο κ.Κούγιας για έντονη διαμαρτυρία.

17:59

45': Κίτρινη στον Σπαρβ.

17:58

44': Ο Ματίγια εκτελεί το κόρνερ, κεφαλιά του Ρόουζ αποκρούει ο Νάγκι.

17:58

43': Αστοχεί ο Μάνος από κοντά, διώχνει σε κόρνερ ο Ναγκί

17:56

42': Ο Πλατέλλας παίρνει την μπάλα αριστερά εντός περιοχής, περνά τον Σάκιτς, κάνει τη σέντρα σουτ, ο Σιαμπάνης με τα πόδια απομακρύνει.

17:51

37': Ένα πολύ μακρινό σουτ του Φίλιπ, την ακουμπάει ο Τρούγιτς και την στέλνει μέτρα άουτ.

17:47

31': Mετά από καλή κυκλοφορία των φιλοξενούμενων η μπάλα φτάνει στον Γκαρσία, αυτός πατάει στον Σάσα, το σουτ του οποίου όμως από το ημικύκλιο της μεγάλης περιοχής σταματάει στα σώματα

17:45

30': Kίτρινη στον Κωστή.

17:43

28': Κόρνερ για τον Άρη. Ο Γκαρσία εκτελεί, απομακρύνουν οι αμυντικοί της ΑΕΛ.

17:38

23': Κόρνερ για την ΑΕΛ. Ο Πλατέλλας εκτελεί, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.