Τελικό στη Νέα Σμύρνη. Στο 1-1 μένει ο Πανιώνιος με τον Παναιτωλικό

19:08

Σωστά ακυρώθηκε το γκολ, ο σκόρερ ήταν σε αντικανονική θέση

19:07

90'+4: Κίτρινη κάρτα στον Καμπάνταη

19:06

90'+4: Ο Πανιώνιος σκοράρει με τον Καμπάνταη αλλά το γκολ ακυρώνεται ως οφ σάιντ

19:05

Ροντέο το παιχνίδι στα τελευταία λεπτά

19:04

Ο Κολοβός βγήκε μπροστά με αξιώσεις αλλά αντί να τελειώσει την φάση προσπαθεί να περάσει τον αντίπαλο του και χάνει την ευκαιρία αφού κόπηκε

19:04

90': Τέσσερα λεπτά οι καθυστερήσεις

19:03

90': Εκτέλεση κόρνερ του Λάζνικ, η μπάλα έφτασε στον Αραβίδη που σούταρε, αλλά αυτή σταμάτησε στο δοκάρι!

19:03

ΔΟΚΑΡΙ ο Πανιώνιος!

19:02

89': Ο Παναγιωτούδης στη θέση του Κούρντι

19:02

Ολοκληρώνει τις αλλαγές του ο Πανιώνιος

19:01

88': Ο Κολοβός δεν μπορεί να πλασάρει σωστά μέσα από την περιοχή από πλεονεκτική θέση

19:01

Απειλεί ο Πανιώνιος!

18:59

86': Ο Πόι στη θέση του Μαρτίνες για τον Παναιτωλικό

18:58

86': Ο Παναιτωλικός βγαίνει στην αντεπίθεση, ο Μπούντιμιρ βγαίνει φάτσα με τον γκολκίπερ του Πανιωνίου αλλά αυτός του λέει όχι με εξαιρετική απόκρουση

18:58

Μεγάλη επέμβαση του Ανέστη!

18:54

81': Σουτ του Μπούντιμιρ από τον άξονα, η μπάλα κόντραρε και πέρασε κόρνερ, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο

18:54

Απαντά στις ευκαιρίες ο Παναιτωλικός

18:53

81': Σέντρα του Αραβίδη από τα αριστερά, ο Κολοβός στο δεύτερο δοκάρι πιάνει την προβολή, η μπάλα άουτ

18:53

Καλή στιγμή για τον Πανιώνιο

18:51

79': Γρήγορα γρήγορα δεύτερη κίνηση από τον Αναστόπουλο. Ο Λάζνικ στη θέση του Γιάννου

18:48

76': Τώρα η αλλαγή για τον Πανιώνιο. Ο Καμπάνταης στη θέση του Ντούνη

18:45

Τον Καμπάνταη θα ρίξει στο ματς ο Αναστόπουλος μετά την ισοφάριση

18:41

Ταχύτατη αντεπίθεση από τους παίκτες του Παναιτωλικού, η μπάλα φτάνει στον Μαρτίνες, μετά από παράλληλο γύρισμα του Μπούντιμιρ, ο οποίος πλασάρει τον Ανέστη ψύχραιμα και ισοφαρίζει

18:41

69': ΓΚΟΛ ο Παναιτωλικός

18:40

67': Ο Γκάλο το εκτελεί, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι του Ανέστη η μπάλα

18:39

Φάουλ σε καλή θέση για τον Παναιτωλικό

18:39

67': Κίτρινη κάρτα στον Κούρντι για διαμαρτυρία

18:37

65': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. O Παπουτσογιαννόπουλος αντικαθιστά τον Σφακιανάκη

18:37

Ότι πιο αξιόλογο έχουμε δει στην επανάληψη...

18:37

64' Σουτ του Γοδόι, αρκετά μέτρα έξω από την περιοχή, η μπάλα άουτ

18:34

Και ενω μόλις συμπληρώσαμε μια ώρα αγώνα...

18:34

Oι παίκτες των δύο συλλόγων έχουν πραγματοποιήσει συνολικά 77 λάθη!

18:30

Αρκετά χαμηλός ο ρυθμός μέχρι στιγμής και στο δεύτερο μέρος

18:28

55': Επικίνδυνη σέντρα του Μπακάκη από τα αριστερά αλλά ο Παντίδος απομάκρυνε πριν ο Γιάννου μπει στην φάση και απειλήσει

18:23

50': Γύρισμα του Αραβίδη από δεξιά, ο Κολοβός κάνει το σουτ, η μπάλα ωστόσο κοντράρει στον Κούσα

18:21

Τίποτα το ιδιαίτερο στο πρώτο πεντάλεπτο του β' μέρους, πιο ζωηρός ο Παναιτωλικός που βρίσκεται πίσω στο σκορ

18:17

Χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες στην επανάληψη

18:17

46': Ξεκίνησε το δεύτερο ημίχρονο

18:02

Ημίχρονο στη Νέα Σμύρνη. 1-0 ο Πανιώνιος

18:01

45': Κίτρινη κάρτα στον Γοδόι

18:01

45': Ένα λεπτό ο έξτρα χρόνος για το πρώτο μέρος

17:57

Λίγα δευτερόλεπτα πριν την κάρτα, ο Πανιώνιος ''φώναξε'' για πέναλτι σε κράτημα του Μπικέι στον Γιάννου. Δύσκολη φάση, ο φορ των γηπεδούχων φαίνεται να πέφτει εύκολα

17:56

41': Κάρτα στον Μητρόπουλο

17:53

Το σκηνικό παραμένει ίδιο στη Νέα Σμύρνη, σε χαμηλό τέμπο το ματς, προσπαθεί να αντιδράσει ο Παναιτωλικός αλλά δεν απειλεί

17:50

34' Ο Μπούντιμιρ στη θέση του Μύγα για τον Παναιτωλικό

17:47

Ο Πανιώνιος σκοράρει ουσιαστικά στην πρώτη του επίσκεψη στην περιοχή του Παναιτωλικού...

17:44

Από το πουθενά οι ''κυανέρυθροι'' ανοίγουν το σκορ. Φάση διαρκείας στα καρέ του Παναιτωλικού, σουτ του Γιάννου, η μπάλα κοντράρει σε σώματα στρώνεται στον Αραβίδη και αυτός με σουτ γράφει το 1-0

17:44

29': ΓΚΟΛ για τον Πανιώνιο

17:43

55% - 45% η κατοχή υπέρ του Παναιτωλικού που είναι ελαφρά καλύτερος στο πρώτο 25λεπτο, σε ένα γενικότερα κάκιστο παιχνίδι

17:38

Μάλιστα, από τα μεγάφωνα του γηπέδου ζητήθηκε από τους οργανωμένους οπαδούς του Πανιωνίου να κατέβει το συγκεκριμένο πανό, αφού υπάρχει κίνδυνος τιμωρίας της ομάδας

17:38

«Πρωτάθλημα στημένο, παίκτες ηθοποιοί, ώρα να τελειώνουμε με την παράσταση αυτή», αναφέρει πανό που έχουν σηκώσει οι «Πάνθηρες» στη Νέα Σμύρνη

17:35

20': Σουτ του Κούρντι από τον άξονα, η μπάλα πέρασε άουτ

17:34

Πέρα από το σουτ του Αραβίδη δεν έχουμε κάτι άλλο στη Νέα Σμύρνη, μοιρασμένο το παιχνίδι με μάχες στην μεσαία γραμμή

17:26

Χαμηλός ο ρυθμός στα πρώτα δέκα λεπτά της αναμέτρησης

17:22

7': Πρώτη καλή στιγμή για τον Πανιώνιο με τον Αραβίδη να σουτάρει, αλλά ο Μπρακάλι μπλόκαρε σταθερά

17:20

Πρώτο πεντάλεπτο στη Νέα Σμύρνη χωρίς κάτι ιδιαίτερο, αναγνωριστικό παιχνίδι

17:16

1': Έναρξη της αναμέτρησης

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
Ανέστης, Κούρντι, Κούρος, Αραβίδης, Λαμπρόπουλος, Κουλουχέρης, Μητρόπουλος, Κολοβός, Παντίδος, Ντούνης, Γιάννου.
Αναπ: Παπαδόπουλος, Παναγιωτούδης, Ζαχαράκης, Καμπάνταης, Λάζνικ, Πάνος, Σταυροθανασόπουλος.
Μπρακάλι, Κούσας, Καμαρά, Μύγας, Γοδόι, Σφακιανάκης, Μαρτίνες, Γκάλο, Μπακάκης, Ανέν, Μπικέϊ
Αναπ: Στεφανάκος, Κουτρομάνος, Καλί, Πασάς, Πόι, Μπούντιμιρ, Παπουτσογιαννόπουλος.
Διαιτητής: Γιώργος Λιαχούδης (Μακεδονίας). Βοηθοί: Κούλα (Ξάνθη), Μερκενίδης (Μακεδονίας).Τέταρτος: Γιάχος (Χίου)