0
19:10

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr, καλή συνέχεια.

19:08

Αλληλεξουδετέρωση στο Αλκαζάρ, αλλά στα σημεία οι φιλοξενούμενοι είχαν καλύτερες ευκαιρίες... Μαζεμένοι οι γηπεδούχοι στην άμυνα τους στην πρεμιέρα του Τάτση στην τεχνική ηγεσία. Σε γενικές γραμμές δίκαιο το Χ.

19:07

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα ΑΕΛ - Ατρόμητος 0-0.

19:03

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

19:02

90': Τρεις αλλαγές μαζί για τον Ατρόμητο Ρισβάνης, Νάτσος, Κωτσόπουλος μέσα Γκάλο, Χαρίσης, Μανούσος έξω.

18:58

85': Κίτρινη ο Τρούγιτς (μαρκάρισμα σε Μουνίθ).

18:55

82': Φάουλ για τον Ατρόμητο, στα δεξιά 2-3 μέτρα έξω από την διαγώνιο, ο Μουνίθ με φάλτσα απευθείας, ο Νάγκι διώχνει.

18:52

80': Διπλή αλλαγή για την ΑΕΛ. Γκαζάλ και Τρούγιτς αντί των Σπαρβ και Πινακά.

18:49

77': Μεγάλη ευκαιρία για τον Ατρόμητο. Ο Μανούσος αφήνει από θέση μέσα αριστερά στον Μπουσούλατζιτς, σουτ, η μπάλα φεύγει ένα μέτρο έξω από το αριστερό δοκάρι της ΑΕΛ. Αυτή είναι η πιο σημαντική φάση του ματς!

18:48

76': Κόρνερ για τον Ατρόμητο από τα αριστερά, ο Γκάλο, κεφαλιά Γούτα, άουτ.

18:45

73': Κόρνερ για την ΑΕΛ από τα δεξιά με τον Πλατέλλα, ίσα που βρίσκει την μπάλα με το κεφάλι ο Ντουρμισάι από το ύψος του πρώτου δοκαριού και άουτ.

18:43

71': Μικρή διακοπή έχει χτυπήσει και είναι το έδαφος ο Ζίζιτς...

18:42

70': Σουτ Μάτιτς απέξω, άστοχο, αρκετά μέτρα μακριά από την εστία της ΑΕΛ...

18:41

68': Σουτ Σπαρβ από θέση έξω αριστερά, άουτ.

18:40

67': Δύο αλλαγές μαζί για τον Ατρόμητο. Ο Μουνίθ αντί του Χριστοδουλόπουλου και ο Μάτιτς αντί του Ραμπέγιο.

18:38

65': Οφσάιντ ο Ντουρμισάι...

18:35

62': Δεύτερη αλλαγή για την ΑΕΛ από τον Γιάννη Τάτση, που κάνει ντεμπούτο στον πάγκο της ομάδας. Ο Ντουρμισάι αντί του Γιουνές.

18:33

60': Οφσάιντ ο Γιουνές, σωστή υπόδειξη.

18:28

55': Κίτρινη στον Γιουνές...

18:28

55': Αναγκαστική αλλαγή για την ΑΕΛ. Δεν μπορεί ο Μιχαήλ, έχει τραυματιστεί σε προηγούμενη φάση, βγαίνει, μπαίνει ο Μούζεκ.

18:27

54': Φάουλ για την ΑΕΛ από τα αριστερά, σέντρα Φίλιπ, κόντρα στην προσπάθεια να διώξει ο Γούτας, ο Γιαννιώτης μπλοκάρει.

18:18

46': Έναρξη β' ημιχρόνου...