2
23:56

Kαλό βράδυ από τo a-sports.gr.

23:54

H Γρανάδα με 10 βαθμούς στην κορυφή του 5ου ομίλου κερδίζοντας με 2-1 την Ομόνοια, στους 6 η Αϊντχόφεν, στους 5 ο ΠΑΟΚ και στον 1 πόντο η Ομόνοια.

23:53

Πλήρωσε το κάκιστο ξεκίνημά του στο β' ημίχρονο ο ΠΑΟΚ, η PSV πήρε το τρίποντο με ανατροπή.

23:52

90'+6: Λήξη του αγώνα, 3-2.

23:52

90'+5: Κίτρινη στον Ντάμφρις.

23:51

90'+4: Κίτρινη στον Μπίσεσβαρ για φάουλ στον Γκάκπο.

23:48

90'+2: Λεντέσμα αντί Μάλεν, τρίτη αλλαγή για την PSV.

23:47

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:42

86': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές για τον ΠΑΟΚ, Μπίσεσβαρ αντί Ελ Καντουρί, Ουαγκέ αντί Κρέσπο.

23:35

78': Μάουρο Ζούνιορ αντί Μαντουέκε, δεύτερη αλλαγή για την Αϊντχόφεν.

23:28

71': Χέντριξ αντί Ζάχαβι, πρώτη αλλαγή για την PSV.

23:28

71': Κίτρινη στον Ντάγκλας Αουγκούστο για φάουλ στον Μαντουέκε.

23:27

70': Κόρνερ για τον ΠΑΟΚ κερδίζει ο Α. Ζίβκοβιτς, περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

23:26

69': Δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ, Σβιντέρσκι αντί Τσόλακ, Ντάγκλας Αουγκούστο αντί Τσιγγάρα.

23:22

65': Εκτελεί απευθείας ο Μαξ, άουτ.

23:21

64': Κίτρινη στον Ελ Καντουρί για φάουλ στον Γκάκπο.

23:15

58': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ, Μουργκ αντί Τζόλη.

23:14

57': Ο Μαντουέκε από πλεονεκτική θέση σουτάρει άστοχα, σημαντική ευκαιρία για την PSV.

23:10

Ο Μάλεν κάνει ωραία πάσα στην πλάτη της άμυνας του ΠΑΟΚ, σουτ του Ζάχαβι, αποκρούει ο Ζίβκοβιτς και στην επαναφορά ο Μάλεν από κοντά βρίσκει δίχτυα για το το 3-2. Ολική ανατροπή από τους Ολλανδούς στο ματς.

23:10

53': ΓΚΟΛ για την ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ!

23:08

Ντάμφρις και Γκάκπο συνεργάζονται από δεξιά και ανοίγουν την άμυνα του ΠΑΟΚ, από το γύρισμα του δεύτερου ο Μαντουέκε με πλασέ γράφει το 2-2.

23:07

51': ΓΚΟΛ για την ΑΪΝΤΧΟΦΕΝ!

23:02

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.

22:47

Μέχρι το 20' ο ΠΑΟΚ ήταν υποδειγματικός και βρήκε δύο γκολ, από εκεί και πέρα ήταν καλύτερη η Αϊντχόφεν, που μείωσε και πίεσε για την ισοφάριση. Με μεγάλο ενδιαφέρον αναμένεται το β' ημίχρονο.

22:47

45'+1: Λήξη α' ημιχρόνου, 1-2.

22:46

45': Δυνατό μακρινό σουτ του Ζάχαβι, με πολλή δυσκολία αποκρούει ο Ζίβκοβιτς.

22:43

43': Εκτελεί το κόρνερ ο Μαξ, η μπάλα καταλήγει στον Μαντουέκε, το μακρινό σουτ του οποίου είναι πολύ άστοχο.

22:42

42': Ευκαιρία για την PSV, σουτ του Μάλεν, βάζει την κόντρα ο Ίνγκασον, δύσκολα διώχνει σε κόρνερ ο Ζίβκοβιτς.