1
21:53

Ευχαριστούμε, που μείνατε στο a-sports.gr. Από τον Στέλιο Ευαγγελακόπουλο αρχικά από τα γραφεία του site και τον Δημήτρη Δημητρίου εν συνεχεία από το "Γ. Καραϊσκάκης", καλή συνέχεια.

21:48

Η Σίτι όντας ανώτερη σε όλα πήρε αυτό που ήθελε, ο Ολυμπιακός, ωστόσο, κατάφερε να κρατήσει το σκορ στο γκολ και να πιστέψει στο φινάλε πως μπορούσε να "κλέψει" το βαθμό.

21:47

Λήξη αναμέτρησης, τελικό αποτέλεσμα Ολυμπιακός - Μάντσεστερ Σίτι 0-1.

21:43

90'+1: Σέντρα Καμαρά, κεφαλιά Σισέ στο δεύτερο δοκάρι, πάνω από την εστία της Σίτι.

21:43

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων...

21:41

88': Τελική και φάση για τον Ολυμπιακό! Διαγώνιο σουτ από την αριστερή γωνιά της μεγάλης περιοχής, δύο μέτρα έξω από το αριστερό δοκάρι.

21:39

87': Τελευταία αλλαγή για τη Σίτι. Ο Ντόιλ στη θέση του Γκουντογκάν.

21:38

86': Κίτρινη στον Γκουντογκάν (τραβά από τη φανέλα τον Φορτούνη λίγο κάτω από το κέντρο - σωστή...).

21:34

82': Οφσάιντ ο Σουντανί, σωστή υπόδειξη.

21:30

78': Μια ακόμα αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Σουντανί στη θέση του Μασούρα.

21:30

78': Άλλες δύο αλλαγές για την αγγλική ομάδα. Ζιντσένκο αντί του Μεντί και ο Αγκουέρο αντί του Ζεζούς.

21:27

Δύο αλλαγές για τη Σίτι. Μαχρέζ αντί Στέρλινγκ και Φερναντίνιο αντί Ρόντρι.

21:27

76': Καλή ευκαιρία για τη Σίτι. Ο Μπερνάρντο Σίλβα από πολύ πλάγια θέση κάνει το σουτ μέσα στην περιοχή και δεξιά, η μπάλα περνά παράλληλα της εστίας του Σα και άουτ.

21:23

72': Δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό. Ο Μπουχαλάκης στη θέση του Πέπε.

21:23

71': Ευκαιρία για τη Σίτι.Κανσέλο σέντρα από τα δεξιά, κεφαλιά Φόντεν, δίπλα απο το δεξί δοκάρι του Σα η μπάλα,

21:22

Οι τελικές είναι 0-19 για την αγγλική ομάδα...

21:19

66': Βρουσάι αντί Ντρέγκερ, πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

21:18

66': Ο Στέρλινγκ το γύρισμα από δεξιά της περιοχής, ο Μπα διώχνει, κοντράρει η μπάλα στον Στέρλινγκ και το κοντινό σουτ του Μπερνάρντο Σίλβα εξουδετερώνει ο Σα.

21:16

64': Ο Κανσέλο συνεργάζεται με τον Ζεσούς, σουτ από κοντά, ο Σα και πάλι μπλοκάρει.

21:13

61': Εκτελεί ο Γκουντογκάν, διώχνει ο Μασούρας, σουτ του Κανσέλο που εξουδετερώνει ο Σα.

21:12

60': Κόρνερ παραχωρεί ο Σεμέδο για τη Σίτι.

21:06

54': Κίτρινη στον Ρούμπεν Ντίας.

21:05

52': Μακρινό συρτό σουτ του Μεντί από αριστερά, άουτ.

21:02

50': Απανωτά λάθη στην άμυνα του Ολυμπιακού, ο Γκουντογκάν σουτάρει αφύλακτος, ελάχιστα δίπλα από το αριστερό δοκάρι η μπάλα.

21:01

49': Πλασέ του Μπερνάρντο Σίλβα από θέση μέσα δεξιά, μπλοκάρει εύκολα ο Σα.

20:58

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.