Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

19:07

Τέλος της αναμέτρησης. Παναιτωλικός - Άρης 0-1

19:06

90+3': Κίτρινη στον Βέργο.

19:04

90+2': Κίτρινη στον Ντίαζ.

19:03

Τέσσερα λεπτά ο έξτρα χρόνος.

19:01

88': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Ο Ντουάρτε εκτελεί, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.

18:57

85': Διπλή αλλαγή για τον Άρη. Ο Σάσα στην θέση του Ματίγια και ο Λόπεθ στην θέση του Μάνου.

18:52

80': Κίτρινη στον Τζανακάκη.

18:50

Ο Άρης κρατάει το υπερ του σκορ με μία σχετική άνεση.

18:48

76': Διπλή αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Άλβαρες μπαίνει στην θέση του Τσιγγάρα και ο Τζανακάκης στη θέση του Μαλή.

18:48

75': Αλλαγή για τον Άρη. Στην θέση του Σίλβα μπαίνει ο Μαντσίνι.

18:44

73': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Ο Γιάκολις εκτελεί και οι αμυντικοί του Άρη απομακρύνουν την μπάλα.

18:42

70': Διπλή αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Βέργος στην θέση του Αριγίμπι και ο Ντουάρτε στην θέση του Μεντόσα.

18:39

67': Οφσάιντ ο Μάνος.

18:37

65': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Μπερτόγλιο στην θέση του Γκαρσία.

18:36

64': Ο Μεντόσα επιχειρεί το μακρινό σουτ με την μπάλα να περνάει ελάχιστα πάνω από το οριζόντιο δοκάρι.

18:34

62': Αλλαγή για τον Παναιτωλικό. Ο Γιάκολις μπαίνει στην θέση του Αζάντι.

18:33

60': Ο Γκαρσία γίνεται απόδεκτης της μπάλας μέσα στην περιοχή αλλά το πλασέ που επιχειρεί είναι αδύναμο και μπλοκάρει εύκολα ο Κνετ.

18:30

58': Ο Γκαρσία σουτάρει λίγο έξω από την περιοχή με το αριστερό με την μπάλα να περνάει πάνω από την εστία του Κνετ.

18:25

52': Κίτρινη κάρτα στον πάγκο του Άρη για διαμαρτυρία και συγκεκριμένα στον Θωμά Ναζλίδη.

18:22

49': Κίτρινη στον Γκάμα.

18:21

48': Κόρνερ για τον Άρη. Ο Ματίγια εκτελεί, ο Ρόουζ σουτάρει αλλά η μπάλα βρίσκει πάνω σε σώματα αμυντικών και απομακρύνεται.

18:18

46': Έναρξη 2ου ημιχρόνου

18:04

Τέλος πρώτου ημιχρόνου. Παναιτωλικός -Άρης 0-1

18:03

45+1': Κίτρινη στον Μάνο.

18:03

Ένα λεπτό είναι ο έξτρα χρόνος.

18:02

45': Κόρνερ για τον Άρη. Ο Γκάμα εκτελεί, απομακρύνεται από τους αμυνρικούς των γηπεδούχων.

17:57

40': Ο Ντίαζ βγάζει μία μπαλιά στην πλάτη της άμυνας του Άρη για τον Λίαβα, με τον Έλληνα αμυντικό να πλασάρει στην κίνηση και τον Σιαμπάνη να μπλοκάρει σταθερά.

17:51

35': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Ο Μάζουρεκ εκτελεί, η μπάλα απομακρύνεται από την περιοχή.

17:49

33': Οφσάιντ ο Αριγίμπι.

17:47

31': Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Αριγίμπι λίγα μέτρα εξώ από την περιοχή, μπλοκάρει σταθερά ο Σιαμπάνης.

17:46

29': Κίτρινη στον Μπεναλουάν.

17:38

21': Ο Γκαρσία κάνει την παράλληλη πάσα από τα αριστερά και ο Γκάμα σουτάρει με την μπάλα να περνάει απελπιστικά άουτ.

17:36

20'; Ο Αριγίμπι περνάει από τα αριστερά και μπαίνει στην περιοχή και πλασάρει στην κλειστή γωνία του Σιαμπάνη, με τον Έλληνα κίπερ να απομακρύνει με το πόδι.

17:35

Ο Γκάμα στέλνει την μπάλα στο δεξί παράθυρο του Κνετ με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι.

17:34

18': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΆΡΗ! 0-1

17:33

17': Πέναλτι για τον Άρη. Ο Μάλης ανέτρεψε τον Μάνο μέσα στην περιοχή πέφτοντας άτσαλα πάνω του.

17:32

16': Ο Μεντόζα κάνει την σέντρα από τα δεξιά και ο Μάζουρεκ από το ύψος του πέναλτι παίρνει την κεφαλιά, αλλά η μπάλα περνάει άουτ.

17:25

9': Κόρνερ για τον Άρη. Ο Ματίγια εκτελεί, ο Μάνος παίρνει μια αδύναμη κεφαλιά και ο Κνετ μπλοκάρει εύκολα.

17:23

7': Κόρνερ για τον Παναιτωλικό. Ο Μάζουρεκ εκτελεί, αλλά περνάει ανεκμετάλλευτο.