19:12

19:11

Ο Απόλλων Σμύρνης παίρνει σημαντικό βαθμό στο Περιστέρι, έχοντας πάντως παράπονα από τη διαιτησία. Νέα εντός έδρας γκέλα για τον Ατρόμητο.

19:11

90'+9: Λήξη του αγώνα, 2-2.

19:10

90'+8: Ένα καλό σουτ του Μπρούσιτς εκτός περιοχής και δεξιά, δύσκολα θα διώξει ο Γιαννιώτης.

19:09

90'+7: Δεν φαίνεται ότι θα αλλάξει κάτι στο Περιστέρι...

19:03

90'+1: Οκτώ τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:02

90': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο, σέντρα Χριστοδουλόπουλου από αριστερά, ο αφύλακτος στη μικρή περιοχή Ραμπέγιο πιάνει την κεφαλιά, άουτ.

18:59

88': Ντάουντα αντί Ιωαννίδη, ολοκληρώνονται και οι αλλαγές του Απόλλωνα Σμύρνης.

18:59

87': Τομάσεβιτς αντί Κιβρακίδη, Ούμπιντες αντί Σάλομον, ολοκληρώνονται οι αλλαγές του Ατρομήτου.

18:58

87': Κόρνερ παραχωρεί ο Σλίβκα για τον Ατρόμητο, περνά ανεκμετάλλευτη η εκτέλεση του Γκάλο.

18:55

83': Κίτρινη στον Σάλομον.

18:53

81': Δύο αλλαγές για τον Απόλλωνα Σμύρνης, Φερνάντεθ αντί Κολ, Σλίβκα αντί Φατιόν.

18:52

«Κάθε Κυριακή τα ίδια παθαίνουμε με το VAR», φώναξαν στη φάση του 2-2 ο Παναγιώτης Μονεμβασιώτης και οι άνθρωποι του Απόλλωνα Σμύρνης, τότε ο πρόεδρος του Ατρομήτου Γιώργος Σπανός πήγε προς το μέρος τους και είπε: «Και τα δυο είναι πέναλτι, εμείς τι φταίμε για το τι γίνεται στα αλλά παιχνίδια σας».

18:50

78': Κίτρινη στον Ραμπέγιο για φάουλ στον Ιωαννίδη.

18:50

78': Ενσικουλού αντί Κωτσόπουλου, τρίτη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

18:44

Ο Μανούσος νικά ξανά τον Βέρχουλστ από την άσπρη βούλα, 2-2.

18:44

72': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

18:42

70': Κίτρινη στον Κιτόκο.

18:42

70': ΠΕΝΑΛΤΙ καταλογίζει τελικά ο Τζήλος.

18:39

68': Θα πάει ο ίδιος να δει βίντεο για τράβηγμα του Κιτόκο στον Χριστοδουλόπουλο και πιθανό πέναλτι. Στη φάση με πρωταγωνιστές Γούτα και Βέρχουλστ η έτερη φάση που τσεκάρει ο Τζήλος.

18:39

67': Ο Τζήλος κάτι περιμένει από το VAR.

18:37

65': Σπουδαία ευκαιρία για τον Ατρόμητο, ο Γκάλο εκτελεί το φάουλ από δεξιά, καρφωτή κεφαλιά του Γούτα, εξαιρετική απόκρουση του Βέρχουλστ.

18:35

63': Κίτρινη στον Μπρούσιτς για φάουλ στον Κωτσόπουλο.

18:35

63' Αλλάζει ο Απόλλων διάταξη. Ο Μπαξεβανίδης τώρα φεύγει από τα χαφ και πάει αριστερό μπακ, ο Τσαμπούρης δεξί και αντί για τρεις πίσω πλέον παίζει με τέσσερις.

18:31

60': Δύο αλλαγές για τον Απόλλωνα Σμύρνης, Τσαμπούρης αντί Χουχούμη, Κιτόκο αντί Μουνιέ.

18:30

59': Κόρνερ κερδίζει ο Μανούσος για τον Ατρόμητο, περνά κι αυτό χωρίς κάτι ιδιαίτερο.

18:29

58': Δύο αλλαγές για τον Ατρόμητο, Ραμπέγιο αντί Μάτιτς, Μπουσούλατζιτς αντί Χαρίση.

18:28

56': Σέντρα Γκάλο από δεξιά, κεφαλιά του Κωτσόπουλου, σε κόρνερ διώχνει ο Βέρχουλστ. Αυτό περνά ανεκκμετάλλευτο.

18:25

54': Εκτελεί από αριστερά ο Γκάλο, σουτ του Μανούσου, κόντρα στον Φατιόν και νέο κόρνερ, που περνά χωρίς κάτι σημαντικό.

18:25

53': Κόρνερ για τον Ατρόμητο παραχωρεί ο Ιωαννίδης.

18:21

49': Σουτ του Μπεντινέλι από μακριά, κόντρα, κόρνερ για τον Απόλλωνα, που περνά ανεκμετάλλευτο.

18:19

Ο Μπεντινέλι σεντράρει από δεξιά, δεν απομακρύνει καλά ο Γιαννιώτης, σουτ του Κολ, πάνω στη γραμμή διώχνει ο Σάλομον, δεν τα καταφέρνει και ο Μουνιέ, τα καταφέρνει όμως ο Ιωαννίδης εξ επαφής και 1-2.

18:19

47': ΓΚΟΛ για τον ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΣΜΥΡΝΗΣ!

18:17

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.