-
2
17:01

17:01

Κλασικός Ολυμπιακός, ανέβασε αισθητά την απόδοσή του στο β' ημίχρονο και πήρε δίκαια τη νίκη, που τον φέρνει στην κορυφή μαζί με τον Άρη στους 16 βαθμούς.

16:59

90'+8: Λήξη του αγώνα, 0-2.

16:57

90'+6: Σουτ του Καμαρά από πλάγια αριστερά, άουτ.

16:52

90'+1: Οκτώ τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:51

90': Και ισχύει το οφσάιντ τελικά.

16:51

Τρία λεπτά έχουν περάσει, ακόμη τσεκάρουν στο VAR...

16:48

87': Νέιρα αντί Μεγιάδο, τρίτη αλλαγή για τον ΟΦΗ.

16:47

86': Ο Καμαρά σκοράρει, υποδεικνύεται σε θέση οφσάιντ, το VAR εξετάζει τη φάση.

16:44

83': Ελ Αραμπί αντί Χασάν, Ραντζέλοβιτς αντί Μασούρα, δύο αλλαγές για τον Ολυμπιακό.

16:43

82': Μακρινό σουτ του Γκαργκαλατζίδη, άουτ.

16:41

Λάθος του Σελίμοβιτς στη σέντρα, ο Φορτούνης κλέβει την μπάλα, πασάρει στον αφύλακτο Μασούρα, που με δυνατό σουτ από θέση μέσα αριστερά γράφει το 0-2.

16:41

80': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

16:39

79': Κίτρινη στον Πέπε για κράτημα στον Σακόρ.

16:37

77': Φορτούνης αντί Βαλμπουενά, δεύτερη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

16:36

75': Κίτρινη στον Μεγιάδο για φάουλ στον Βαλμπουενά.

16:31

70': Κόρνερ για τον ΟΦΗ από το κεφάλι του Σισέ, περνά ανεκμετάλλευτο.

16:29

69': Πέπε αντί Μπρούμα, πρώτη αλλαγή για τον Ολυμπιακό.

16:21

61': Ντε Γκούζμαν αντί Μπαλογιάννη, Γκαργκαλατζίδης αντί Γιάννου, δύο αλλαγές για τον ΟΦΗ.

16:18

57': Λάθος του Βάτερμαν, κλέβει την μπάλα ο Μασούρας, γυρίζει στον Χασάν που πλασάρει, σωτήρια βάζει την κόντρα ο Σελίμοβιτς. Σπουδαία ευκαιρία για τον Ολυμπιακό.

16:15

Σέντρα του Καμαρά από αριστερά, κεφαλιά του Χασάν στο δεύτερο δοκάρι και στα δίχτυα η μπάλα, 0-1.

16:14

53': ΓΚΟΛ για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ!

16:14

53': Κόρνερ παραχωρεί ο Διαμαντής για τον Ολυμπιακό, εκτελεί ο Βαλμπουενά, η μπάλα καταλήγει στον Μασούρα που σουτάρει, πάνω στη γραμμή διώχνει ο Ουές.

16:13

52': Κεφαλιά του Σακόρ μετά την εκτέλεση του Μπαλογιάννη από δεξιά, άουτ.

16:12

51': Κόρνερ κερδίζει ο Σακόρ για τον ΟΦΗ.

16:08

48': Ο Σισέ συνεχίζει για την ώρα, ο γιατρός του Ολυμπιακού Χρήστος Θέος, ωστόσο, κρίνει ότι πρέπει να γίνει αλλαγή ο Σενεγαλέζος στόπερ.

16:07

47': Ο Σισέ χτύπησε στο γόνατο από γλίστρημα στον αγωνιστικό χώρο, που δεν είναι σε καλή κατάσταση.

16:06

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.