-
1
21:25

21:23

Μεγάλη νίκη στο ΟΑΚΑ για τον Ατρόμητο, με 11 βαθμούς ανεβαίνει στην 6η θέση. Στους 9 βαθμούς ποραμένει ο ΠΑΟ και 8ος στην κατάταξη.

21:23

90'+5: Λήξη του αγώνα, 0-1.

21:20

90'+2: Εκτελεί ο Μουνίθ από αριστερά, άστοχη κεφαλιά του Γούτα.

21:20

90'+2: Απευθείας εκτέλεση φάουλ του Γκάλο από αριστερά, σε κόρνερ διώχνει ο Διούδης.

21:19

90'+1: Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:16

Ο Ενσικουλού σεντράρει από δεξιά, καρφωτή κεφαλιά του Χριστοδουλόπουλου και η μπάλα στα δίχτυα για το 0-1.

21:15

88': ΓΚΟΛ για τον ΑΤΡΟΜΗΤΟ!

21:13

85': Δύο σερί κόρνερ για τον Ατρόμητο περνούν ανεκμετάλλευτα.

21:09

82': Τρεις αλλαγές για τον Ατρόμητο, Χαρίσης αντί Ούμπιντες, Μπουσούλατζιτς αντί Σάλομον, Μουνίθ αντί Κωτσόπουλου.

21:05

78': Μακρινό σουτ του Μανούσου, χωρίς τύχη.

21:05

78': Κίτρινη στον Βιγιαφάνιες.

21:02

74': Βιγιαφάνιες αντί Χατζηγιοβάνη, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟ.

21:01

73': Αδύναμο σουτ του Καμπετσή από αριστερά της περιοχής, μπλοκάρει ο Γιαννιώτης.

20:55

67': Ενσικουλού αντί Μάτιτς, δεύτερη αλλαγή για τον Ατρόμητο.

20:53

66': Μακρινό σουτ του Μαουρίσιο, στην αγκαλιά του Γιαννιώτη η μπάλα.

20:49

61': Αϊτόρ αντί Σαβιέρ, Καμπετσής αντί Μακέντα, δύο αλλαγές για τον Παναθηναϊκό.

20:48

60': Σουτ του Σαβιέρ από δεξιά, μπλοκάρει εύκολα ο Γιαννιώτης.

20:47

59': Πρώτη αλλαγή για τον Ατρόμητο, Χριστοδουλόπουλος αντί Αγκάγιεφ.

20:41

54': Εκτελεί κόρνερ από αριστερά ο Ούμπιντες, δείχνει να αιφνιδιάζεται ο Διούδης, απομακρύνει την μπάλα ο Καρλίτος.

20:36

48': Ευκαιρία για τον Ατρόμητο, σέντρα του Αγκάγιεφ από αριστερά, ο αφύλακτος Κωτσόπουλος πιάνει την κεφαλιά και δίπλα από το δεξί δοκάρι η μπάλα.

20:33

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.