Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

16:55

Τέλος αγώνα. Άρης - Αστέρας Τρίπολης 1-0.

16:52

93': Κίτρινη στον Σιαμπάνη,

16:51

90+2': Μεγάλη ευκαιρία για τον Αστέρα. Ο Μπαράλες πέρνει την κεφαλιά, αλλά ο Σιαμπάνης αποκρόυει εντυπωσιακά.

16:50

Τέσσερα είναι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

16:49

90': Aλλαγή για τον Αστέρα. Ο Φερνάντεζ αντί του Πασαλίδη,

16:48

89': Σουτ του Μάνου μέσα από την περιοχή και βγάζει δύσκολα ο Παπαδόπουλος.

16:45

86': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Λόπεθ αντί του Ματίγια.

16:43

84' Χαμένο τετ α τετ ο Μάνος. Ο Παπαδόπουλος τον σταματά εξαιρετικά.

16:38

79': Σουτ στην κίνηση του Μουνάφο, μπλοκάρει με διπλή προσπάθεια ο Σιαμπάνης.

16:38

Ο Ράσταβατς έχει κάνει ιδιαίτερα επιθετική την ομάδα του με τις αλλαγές, αναζητώντας το γκολ.

16:37

78': Κόρνερ για τον Αστέρα, το οποίο περνά ανεκμετάλλευτο.

16:36

77': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Γκάμα βγαίνει και μπαίνει στην θέση του ο Κάτσε.

16:32

73': Διπλή αλλαγή για τον Αστέρα. Οι Ιγκλέσιας, Σίτο στη θέση των Βαλιέντε, Τίλικα.

16:30

70': Ο Ματέο Γκαρσία ζητάει πέναλτι για μαρκάρισμά του στην περιοχή. Ο Φωτιάς λέει «παίζετε».

16:27

67': Ο Γκαρσία βρίσκει υπέροχα τον Σίλβα, ο οποίος κάνει το σουτ, αλλά η μπάλα περνάει στην εξωτερική πλευρά των διχτύων.

16:25

66': Κίτρινη στον Μάνο.

16:23

64': Ωραία προσπάθεια του Σάντε Σίλβα, ο οποίος μπαίνει στην περιοχή, κάνει το πλασέ, αλλά ο Παπαδόπουλος μπλοκάρει σταθερά.

16:20

60': Αλλαγή για τον Άρη. Ο Σάντε Σίλβα αντί του Μαντσίνι.

16:19

60': Διπλή αλλαγή για τον Αστέρα. Μέσα οι Γκόμες-Ορόσκο, έξω οι Ριέρα και Κρέσπι αντίστοιχα.

16:14

Ο Γκάμα μπαίνει απ' τα δεξιά στη μεγάλη περιοχή, κάνει το γύρισμα και ο Πασαλίδης στην προσπάθεια να απομακρύνει, στέλνει την μπάλα στα δίχτυα της ομάδας του, για το 1-0 του Άρη.

16:14

55': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΡΗ! 1-0

16:13

54': Ο Τζέγκο κάνει τη σέντρα απ' τα αριστερά, ο Πασαλίδης απομακρύνει, η μπάλα στρώνεται στον Γκάμα, αλλά το σουτ του Πορτογάλου περναέι ψηλά άουτ.

16:12

53': Κίτρινη στον Μουνάφο.

16:11

52': Φάουλ Ματίγια σε σώματα και μετά από λανθασμένο διώξιμο ο Μάνος δεν μπορεί από κοντά να βρει γκολ, μπλοκάρει ο Παπαδόπουλος.

16:05

46': Ο Μάνος μπαίνει στην μεγάλη περιοχή, κάνει το σουτ, αλλά η μπάλα περνάει πολλά μέτρα άουτ.

16:04

46': 'Εναρξη 2ου ημιχρόνου.

15:48

Τέλος πρώτου ημιχρόνου. Άρης - Αστέρας Τρίπολης 0-0

15:47

'Ενα λεπτό ο έξτρα χρόνος

15:46

45': Κίτρινη στον Μαντσίνι.