-
2
21:25

21:23

Σπάει το ρόδι ο Παναθηναϊκός, καλή εμφάνιση στο β' ημίχρονο και πρώτη φετινή νίκη στο πρωτάθλημα. Μαχητική, φιλότιμη, αλλά αδύναμη δημιουργικά η Λαμία, παραμένει χωρίς τρίποντο.

21:23

90'+4: Λήξη του αγώνα, 0-2.

21:22

90'+4: Ωραίο σουτ του Βιγιαφάνιες, λίγο άουτ η μπάλα.

21:21

90'+4: Κεφαλιά του αφύλακτου Μαουρίσιο μετά το κόρνερ, νέα σπουδαία επέμβαση του Θεοδωρόπουλου.

21:21

90'+3: Μεγάλη ευκαιρία χάνει ο Βιγιαφάνιες, πλασάρει από κοντά, σε κόρνερ διώχνει ο Θεοδωρόπουλος.

21:18

90': Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων.

21:18

90': Καλό δυνατό σουτ του Μαουρίσιο, λίγο πάνω από το οριζόντιο δοκάρι η μπαλα.

21:15

88' Καμπετσής αντί Καρλίτος, Βιγιαφάνιες αντί Σαβιέρ, δύο αλλαγές για τον ΠΑΟ.

21:13

85': Τσούκαλος αντί Αραμπούλι, Σαραμαντάς αντί Μπουλούλη, ολοκληρώνονται οι αλλαγές της Λαμίας.

21:10

82': Αλεξανδρόπουλος αντί Μακέντα, δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟ.

21:04

77': Πρώτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό, Μολό αντί Χατζηγιοβάνη.

21:03

75': Σέντρα Ζαγαρίτη από αριστερά, κεφαλιά του Καρλίτος, άουτ.

21:02

74': Τρίτη αλλαγή για τη Λαμία, Μπιανκόνι αντί Ρόμανιτς.

20:59

71': Ο Καρλίτος κάνει το σουτ με πλάτη στο τέρμα, μπλοκάρει ο Θεοδωρόπουλος.

20:57

69': Ο Αραμπούλι από τη μικρή περιοχή πλασάρει αδέξια, πλάγιο άουτ καταλήγει η μπάλα...

20:56

68': Μια σέντρα-σουτ του Ρόμανιτς από πλάγια δεξιά δεν ανησυχεί τον Διούδη.

20:49

Το γκολ μετρά κανονικά. Ο Χατζηγιοβάνης κάνει τη σέντρα-σουτ από δεξιά, δεν διώχνει καλά ο Θεοδωρόπουλος, σε κενή εστία ο Καρλίτος με πλασέ βρίσκει δίχτυα κι ενώ αρχικά η μπάλα βρήκε στο οριζόντιο δοκάρι.

20:48

Η φάση εξετάζεται από το VAR για οφσάιντ.

20:47

60': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

20:41

53': Κίτρινη στον Μπουλούλη για φάουλ στον Χατζηγιοβάνη.

20:37

50': Εκτελεί ο Χατζηγιοβάνης, ο Θεοδωρόπουλος μπλοκάρει προ του Μακέντα.

20:37

49': Κόρνερ παραχωρεί ο Σκόνδρας για τον Παναθηναϊκό.

20:33

46': Βιγιάλμπα αντί Ασίγκμπα, δεύτερη αλλαγή για τη Λαμία.