1
19:13

Καλή συνέχεια από το a-sports.gr

19:12

Οι γηπεδούχοι ολοκλήρωσαν το ματς με εννιά παίκτες και να πήραν έναν πολύτιμο βαθμό.

19:10

Τέλος αγώνα.Βόλος και ΑΕΛ ισόπαλοι με 1-1

19:07

94': Κίτρινη στον Μπέρτο.

19:07

94': Κίτρινη στον Τόρτζε

19:04

Έξι είναι τα λεπτά των καθυστερήσεων.

19:02

88': Αλλαγή για την ΑΕΛ. Μέσα ο Κωστή στη θέση του Ηλιάδη,

19:01

88': Διπλή αλλαγή για τον Βόλο. Ο Μπαρόλο βγαίνει στη θέση του ο Δημόπουλος και έξω ο Δουβίκας μέσα ο Κιάκος

18:58

87': Κόκκινη στον Ριέστρα, με 9 παίκτες ο Βόλος. ο Ριένστρα σε μια φάση που γλιστράει και βρίσκει άσχημα τον Σεσέροβιτς.

18:57

Ο Φεράρι γεμίζει, ο Ουάρντα πίανει την κεφαλιά και ο Δουβίκας πλασάρει ιδανικά για το 1-1.

18:56

83': ΓΚΟΛ ΓΙΑ ΤΟΝ ΒΟΛΟ! 1-1

18:53

81': Διπλή αλλαγή για την ΑΕΛ. Μαϊδανός στη θέση του Φιλίπ και Τόρζε στη θέση του Πινακά.

18:51

Ο Βόλος έχει βγει μπροστά ψάχνοντας την ισοφάριση. Ρισκάρουν οι γηπεδούχοι παίζοντας με παίκτη λιγότερο, αλλά δεν μπορούν να κάνουν διαφορετικά. Η ΑΕΛ πάντως δεν ανησυχεί έχοντας σταθερότητα στην αμυντική της γραμμή, παίζοντας με τριάδα στους στόπερ σήμερα.

18:45

71': Κίτρινη στον Μπαριέντος.

18:42

69' Διπλή αλλαγή για τον Βόλο. Γκουαροτσένα στη θέση του Ντεντάκη και Μπαρτόλο στη θέση του Μαρτίνες.

18:38

65': Εκτέλεση φάουλ του Μπαριέντος, κεφαλιά του Σάντσες, μπλόκαρε σταθερά ο Νάγκι.

18:35

63': Έξω ο Πλατέλλας, μέσα ο Ντουρμισάι και έξω ο Νικολιάς και στη θέση του ο Σεσέροβιτς.

18:34

61': Μεγάλη στιγμή για τον Βόλο. Γύρισμα του Φεράρι, σουτ του Ντεντάκη, αποκρούει ο Νάγκι.

18:28

55': Ο Σπαρβ δίνει στον Φιλίπ, το πλασέ στην κίνηση, εύκολα μπλοκάρει ο Γκαραβέλης.

18:24

Ο Πινακάς νικάει τον Γκαραβέλη από την άσπρη βούλα κάνοντας το 0-1.

18:24

51': Γκολ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΕΛ!

18:23

Αποβάλλεται με δεύτερη κίτρινη ο Μήτογλου. Με 10 o Βόλος.

18:22

49': Πέναλτι για την ΑΕΛ. Ο Γκαραβέλης κάνει λάθος και δεν καταφέρνει να διώξει και ο Μήτογλου ανατρέπει τον Πινακά.

18:18

46': Τσοκάνης στη θέση του Περέα για τον Βόλο

18:18

46': Έναρξη 2ου ημιχρόνου.