2
19:10

Καλό βράδυ από το a-sports.gr

19:08

Στη δεύτερη νίκη του στο πρωτάθλημα έφτασε ο ΠΑΣ Γιάννινα περνώντας από το Περιστέρι. Με τη νίκη αυτή ο «Άγιαξ» της Ηπείρου ανέβηκε στην 7η θέση και τους 8 βαθμούς ισοβαθμώντας με τον Ατρόμητο.

19:08

90'+4 Λήξη του αγώνα, 0-2

19:04

Τέσσερα τα λεπτά των καθυστερήσεων

19:02

89': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα στη θέση του Σάλιακα, ο Λιάσος.

19:01

88' Νέα ευκαιρία για τον Ατρόμητο με τον Σάλομον να σουτάρει και τη μπάλα να περνάει πάνω από την εστία του Χουτεσιώτη.

18:59

87': Κίτρινη κάρτα για τον Λέο

18:58

85': Ευκαιρία για τον ΠΑΣ Γιάννινα ο Κάργας σουτάρει με τον Γιαννιώτη να αποκρούει εντυπωσιακά.

18:55

82': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα στη θέση του Παμλίδη, ο Οικονομόπουλος.

18:52

79': Δυνατό σουτ με φάλτσο του Τομάσεβιτς με τη μπάλα να βρίσκει στον Παντελάκη και να απομακρύνεται. Η πρώτη τελική προσπάθεια για τον Ατρόμητο στην επανάληψη.

18:50

76': Ολοκληρώνονται οι αλλαγές για την ομάδα του Νταμίρ Κάναντι, στη θέση του Χριστοδουλόπουλου πέρασε ο Γιακουμάκης.

18:48

Συνεχίζεται με καλό ρυθμό το παιχνίδι, ο Ατρόμητος έχει ακόμα χρόνο να μειώσει στο σκορ και να δώσει νέο ενδιαφέρον στο ματς. Ο ΠΑΣ Γιάννινα ξεκινάει τη διαχείριση και τη διαφύλαξη του υπερ του αποτελέσματος.

18:46

73': Αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα. Στη θέση του Καρτάλη, ο Μπρένερ.

18:44

Ο Σάλιακας από δεξιά τροφοδοτεί τον Κάργα ο οποίος με δυνατό σουτ από το ύψος της μεγάλης περιοχής νικά τον Γιαννιώτη.

18:43

70': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ Γιάννινα, 0-2

18:41

68': Αλλαγή για τον Ατρόμητο στη θέση του Μπουσούλατζιτς, ο Ούμπιντες

18:37

65': Κίτρινη κάρτα στον Τομάσεβιτς για μαρκάρισμα στον Σάλιακα.

18:37

64': Κίτρινη κάρτα στον Μάτιτς για χτύπημα στον Σάλιακα

18:35

62': Αλλαγή για τον Ατρόμητο στη θέση του Κωτσόπουλου, ο Μάτιτς

18:31

58': Καλό σουτ του Παμλίδη μέσα από τη περιοχή, η μπάλα περνάει άουτ.

18:29

Μοιρασμένη κατοχή μπάλας στα πρώτα λεπτά της επανάληψης με αρκετά λάθη στη μεσαία γραμμή.

18:25

52': Παράλληλο γύρισμα του Λεό στη πορεία της μπάλας ο Καρτάλης που δεν προλαβαίνει να πλασάρει

18:23

50' Κόρνερ για τον ΠΑΣ Γιάννινα από δεξιά το οποίο πέρασε ανεκμετάλλευτο

18:21

48': Κίτρινη κάρτα στον Μπουσούλατζιτς για μαρκάρισμα στον Λώλη

18:19

46': Σέντρα στο δεύτερο ημίχρονο

18:18

46': Αλλαγή και για τον ΠΑΣ Γιάννινα στη θέση του Ελευθεριάδη, ο Λώλης.

18:18

46': Αλλαγή για τον Ατρόμητο στη θέση του Χαρίση, ο Σάλομον

18:17

46': Αλλαγή για τον Ατρόμητο στη θέση του Στρούγγη, ο Τομάσεβιτς