-
0
23:52

23:51

H Γρανάδα στην κορυφή με 4 βαθμούς, στους 3 η Αϊντχόφεν που νίκησε εκτός έδρας την Ομόνοια με 2-1, στους 2 ο ΠΑΟΚ, στον 1 βαθμό η Ομόνοια στον 5ο όμιλο.

23:50

Ο ΠΑΟΚ φεύγει με την ισοπαλία από την Ισπανία σε ένα ματς που αν ήταν πιο επιθετικός θα μπορούσε να είχε πάρει το διπλό, αφού δεν κινδύνευσε στα μετόπισθεν.

23:50

90'+3: Λήξη του αγώνα, 0-0.

23:48

90'+2: Κίτρινη στον Ντάγκλας Αουγκούστο.

23:48

90'+2: Ο Σβαμπ πέφτει στην περιοχή από σπρώξιμο του Χερμάν, δεν βλέπει παράβαση ο διαιτητής Μαρτίνς.

23:47

90'+1: Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

23:46

90': Μπράις αντί Γκοναλόν, Ντουάρτε αντί Ματσίς, ολοκληρώνει τις αλλαγές της η Γρανάδα.

23:45

89': Συρτό σουτ του Σόρο, εύκολα καθαρίζει τη φάση ο Ζίβκοβιτς.

23:44

88': Πλασέ του Α. Ζίβκοβιτς εκτός περιοχής, πέφτει και μπλοκάρει ο Ρουί Σίλβα.

23:40

84': Αδύναμο σουτ στην κίνηση του Σβιντέρσκι μετά από πάσα του Ελ Καντουρί από αριστερά, μπλοκάρει ο Ρουί Σίλβα.

23:38

82': Δεν απειλεί ο ΠΑΟΚ, αλλά και δεν απειλείται.

23:31

75': Ουαγκέ αντί Ροντρίγκο, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΟΚ.

23:30

74': Κίτρινη στον Α. Ζίβκοβιτς για διαμαρτυρία.

23:29

73': Σόρο αντί Σουάρες, Μοντόρο αντί Κένεντι, δύο αλλαγές για τη Γρανάδα.

23:29

73': Σέντρα Νέβα από αριστερά, άστοχη κεφαλιά του Σουάρες.

23:26

70': Σβιντέρσκι αντί Τσόλακ, Ελ Καντουρί αντί Μουργκ, δύο αλλαγές για τον ΠΑΟΚ.

23:25

69': Στο τείχος σταματά η μπάλα από την εκτέλεση του Αντρίγια Ζίβκοβιτς.

23:24

67': Κίτρινη στον Βαγέχο για φάουλ που κερδίζει σε καλό σημείο ο Ίνγκασον.

23:20

64': Κίτρινη στον Γιαννούλη.

23:16

60': Πρώτη αλλαγή για τη Γρανάδα, Μολίνα αντί Ερέρα.

23:11

55': Σουτ του Κένεντι, βάζει καίρια την κόντρα ο Ντάγκλας Αουγκούστο, στην αγκαλιά του Ζίβκοβιτς η μπάλα.

23:06

51': Εκτελεί ο Μίγια από αριστερά, κεφαλιά του Γκοναλόν, με δυσκολία αποκρούει ο Ζίβκοβιτς.

23:06

50': Κόρνερ για τη Γρανάδα παραχωρεί ο Σβαμπ.

23:02

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.