-
1
22:23

22:23

Διαχείριση έκανε η ΑΕΚ στο β' ημίχρονο, παίρνει δίκαια το διπλό ενάντια στον μαχητικό ΠΑΣ.

22:22

90'+5: Λήξη του αγώνα, 0-1.

22:22

90'+5: Κίτρινη και στον Ινσούα για καθυστέρηση.

22:21

90'+5: Κίτρινη στον Τσιντώτα για καθυστέρηση.

22:17

90'+1: Πέντε τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:13

86': Λώλης αντί Ελευθεριάδη, τρίτη αλλαγή για τον ΠΑΣ Γιάννινα.

22:06

79': Μεγάλη ευκαιρία για την ΑΕΚ. Ο Ολιβέιρα από κόντρες γίνεται αποδέκτης της μπάλας, για να πλασάρει από κοντά και να τη στείλει ελάχιστα δίπλα από το δεξί δοκάρι.

21:58

72': Ο Μάνταλος εκτελεί φάουλ από αριστερά, κεφαλιά ψαράκι του Λιβάγια, ο Χουτεσιώτης μπλοκάρει.

21:56

70': Δύο αλλαγές για την ΑΕΚ, Ολιβέιρα αντί Ανσαριφάρντ, Ινσούα αντί Μαχαίρα.

21:56

69': Κίτρινη στον Κρίστιτσιτς για φάουλ στον Ελευθεριάδη.

21:54

68': Κίτρινη στον Κάστρο για τράβηγμα στον Λιβάγια.

21:52

65': Ντομίνγκεθ αντί Καρτάλη, δεύτερη αλλαγή για τους Ηπειρώτες.

21:47

61': Πρώτη αλλαγή για τον ΠΑΣ και αναγκαστική, αποχωρεί τραυματίας ο Σιόντης, τον αντικαθιστά ο Νάουμετς.

21:44

57': Κίτρινη στον Σιόντη για φάουλ στον Μάνταλο.

21:43

56': Λιβάγια αντί Τάνκοβιτς, πρώτη αλλαγή για την ΑΕΚ.

21:42

56': Κίτρινη στον Καρτάλη για φάουλ στον Παουλίνιο.

21:39

52': Ήταν οφσάιντ ο Ελευθεριάδης, το γκολ δεν μετρά.

21:38

51': Κίτρινη στον Ανσαριφάρντ για διαμαρτυρία.

21:38

Στο VAR τσεκάρεται και αυτή η φάση.

21:37

51': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!

21:36

49': ΔΟΚΑΡΙ για τον ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ! Ο Σάλιακας εκτελεί φάουλ από δεξιά, κεφαλιά του Εραμούσπε, στο δεξί δοκάρι η μπάλα και καταλήγει στην αγκαλιά του Τσιντώτα.

21:33

46': Κίτρινη στον Τάνκοβιτς.

21:32

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.