-
1
22:25

22:24

Ούτε τώρα νίκη για τον Παναθηναϊκό, που δέχθηκε το σοκ της ισοφάρισης στα τελευταία λεπτά. Ο Βόλος με 11 βαθμούς στη 2η θέση.

22:24

90'+5: Λήξη του αγώνα, 1-1.

22:23

90'+4: Ντεντάκης αντί Γκουαροτσένα, Κιάκος αντί Μαρτίνες, δύο αλλαγές για τον Βόλο.

22:22

Ο Γκουαροτσένα είναι τελείως μόνος από δεξιά και κάνει το γύρισμα, με τον Μπαρτόλο να κάνει την προβολή και να βρίσκει δίχτυα για το 1-1.

22:21

90'+2: ΓΚΟΛ για τον ΒΟΛΟ!

22:20

90': Τρία τα λεπτά των καθυστερήσεων.

22:12

83': Κίτρινη στον Κουρμπέλη, τραβά παρατεταμένα τον Νίνη.

22:07

77': Μπαρτόλο αντί Μπαριέντος, δεύτερη αλλαγή για τον Βόλο.

22:05

76': Δεύτερη αλλαγή για τον ΠΑΟ, Μπουζούκης αντί Καρλίτος.

22:03

74': Εκτελεί το φάουλ ο Καρλίτος, πέφτει στη δεξιά του γωνία και μπλοκάρει ο Διούδης.

22:02

73': Νίνης αντί Τέκιο, που τραυματίστηκε, αναγκαστική η πρώτη αλλαγή του Βόλου.

22:01

72': Κίτρινη στον Κολόμπο, σταματά τον Χατζηγιοβάνη που έμπαινε από αριστερά στην περιοχή.

21:58

69': Κίτρινη στον Ζαγαρίτη.

21:57

68': Πρώτη αλλαγή για τον Παναθηναϊκό, Μολό αντί Αϊτόρ.

21:53

63': Σουτ υπό πίεση του Δουβίκα από θέση μέσα δεξιά, μπλοκάρει εύκολα ο Διούδης.

21:46

Εκτελεί κόρνερ ο Χατζηγιοβάνης από αριστερά, η μπάλα καταλήγει δεξιά στον Mαουρίσιο που σεντράρει, εξιλεώνεται άμεσα ο Καρλίτος, που αφύλακτος με δυνατή κεφαλιά ανοίγει το σκορ, 1-0.

21:45

56': ΓΚΟΛ για τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ!

21:44

55': Χωρίς φόρα εκτελεί ο Καρλίτος, το πιάνει με το ένα χέρι ο Γκαραβέλης! Μένει το 0-0.

21:42

Περιμένει το VAR ο Παπαπέτρου και υπάρχει οριστικά πέναλτι.

21:42

52': ΠΕΝΑΛΤΙ για τον ΠΑΟ! Ο Φακούντο Σάντσες σουτάρει, χέρι του Σαλβαδόρ Σάντσες.

21:39

50': Κίτρινη στον Τέκιο για φάουλ στον Ζαγαρίτη.

21:35

46': Έναρξη β' ημιχρόνου, χωρίς αλλαγές οι δύο ομάδες.